Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Ceny paliwa marzec 2026
Cieszyn B-B ON 4.07 a w weekend pewnie 3.99 zobaczymy:D
-
[C5 2,5 TDI] Czy da się wymienic pasek wielorowkowy bez demontażu przodu ?
hm pasek na 100% ale czy rolki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe ach igor igor a mowilem zze mechanik trzeba im tez dac zarobic:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to kto bedzie na czas ja bede punkt 19 heh chyba:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja bede co jest z twoja audica??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja i rower :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko jak nie oddam autko do mechanika to wpadne
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
oki racja moglem to zalatwic przez maila moj blad juz usuwam
-
dvd w navi plus
no tak ja mam navi + bo do rnse trzeba dac wieksza gotowke za tuner teraz zrosumiales
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zrozumiesz jak porobisz kumple tam robia i opowiadaja jacy to ludzie i nie oplaca sie za ta kase jak ci sie ziemia zawali pogadamy na spocie:Da i nie wliczlem soboty i niedzieli bo na tym sie wychodzi najlepiej ale co masz z zycia jak ciagle robisz[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:28_________________________________________________ia i najwiekszy plus emerytura jak dozyjesz [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:29_________________________________________________ale szanuje decyzje kazdy pracuje tam gdzie sie mu podoba lub gdzie go ciagnie:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pier**le ile zarobisz 2200 bez soboty tylko jedyne co jest dobre to wegiel 13 i wszystkie te premie a tak wiesz jacy tam ludzie robia nie obrazajac tych normalnych:/
-
dvd w navi plus
to nak ja mam navi +
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co wy macie z ta kopalnia:P chcecie jak krety pracowac:P
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem na zimno 1.9 Tdi
a wymieniles te swiece??
-
Ma ktoś cyfre +??
ale chłpocy daja rade rozkodowac zawsze jest ciezko ale daja rade jak do tej pory:D
-
dvd w navi plus
według mnie lepiej sobie kupic i tuner i potem dvd:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jak mi nic nie wyskoczy tez wpadne
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
musisz miec plytke z softem i ustawic na mapie jezyk bodajze angielski metryczny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nop moze moze kto by jechal do katowic? [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 17:16_________________________________________________ co do hamowni lepiej za 2 tyg gdzies
-
[B5 1Z]Czy może być winny akumulator za odpalanie
wedlug mnie moze byc wiekszy tylko zeby go alternator naładował a to nze nie chce odpalic i krecisz 10sek to raczej odpada wina akumulatora bo by slabo krecil a to masz disla moze swieczki???
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym sie i moze pisal ale dopiero za 2 tyg jak porobie z turbo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no co ty ja twardziel:/ mnie tylko wkurw....l dzisaj fotoradar znowu punkty i kasa bede je podpalał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sorki chłopaki ale stracilm poczucie czasu grzebałem se skuterkiem i zanim sie obejzalem byla 19 :/\ co tam cikawego bylo slychac niech ktos zda relacje pozdrawiam i sorki ale dalem d*py jak sie to mowi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale co tam wiecej gadac dobrze ze wyszedł cało z tego przynajmniej jeden ale czy ten co byl niewinny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak jak pisza wygodnie mu jest nie pamietac a tatus napewno pomogl