Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. no toca jest fajna chociaz nfs nowy tez jest super najlepsze jest rozwalanie glin
  2. proton nie jecha;es czasem po 14 na cieszyn stara droga:>??
  3. dialog ma fajna promocje na rok 4mb z telefonem 90zl
  4. a proton co zamarzł ze nie daje oznak zycia:D
  5. nie poprostu z toba nie mogli wytrzymac i cie wypuscili:D ja dzis nie dam rady a szkoda a dodatkowo tak wymarzłem w pracy ze jestem zły jak cholera
  6. pognite kable dobre sobie nie widzialem jeszcze takich:D hehehe zaśiedziałe tak odizolowane tak przerwane tak ale pognite<lol>
  7. podobno nowe ixtreme tak maja tylko gra musi byc spatchowana:D a na konsole flyer nie bedziesz musial dlugo czekac tylko na kurierów:/
  8. posylaj do czech wszytsko jest na https://service.xbox.com/servicehome.aspx?mkt=pl-pl naprawia ci to i znowu masz 1 rok gwarancji i moga ci dac nawet nowa konsole chociaz mi naprawili i poprawili chlodzenie
  9. ale to poslij go do ms max miesiac i dostaniesz naprawionego z lepszym chłodzeniem
  10. jaSNE ze nie bedzie bledu mi sie kilka razy tak stalo ze se7ie palil i jak zgasnilem silnik to gasl abs
  11. a widzisz w vectrze sam sie skasował a wydaje mi sie ze elektryk tak mi mowil raz hmhm
  12. ale co ja wiem to on sie sam kasuje blad abs np jak zmieniasz klocki czy cus:D[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 22:58_________________________________________________xandmar a ty zyjesz kolego wogole:D ja juz myslalem ze cie kosmici porwali:D
  13. mi sie tak robilo czasami i przestalo a teraz mialem syf w piascie tam i caly czas mi wywalalo blad zobacz moze czy nie masz tam jakiegos syfu pierwsze bo ja tez mialem kupic ale zajechalem do elektryka i wsio jasne:D
  14. hehe dobry ja czas ja poszedlem o 5 moja noc sponsorował NFS:D
  15. bedziesz zadowolony ja mam juz kilka lat i jest wporzo nie zawsze jak przerobisz tracisz gwarancje bedziesz chcial sie wecej dowoedziec wal smialo na pw i dodaje nie oferuje uslugi flash
  16. widzisz nie tak jak w niektorych przypadkach starość nie radość
  17. nie bedzie tak zle moj ostatnio dlugo stal a jeszcze 2 siece tylka grzeja:D
  18. no wyjazd przewalony i jakis du...ek jeszcze sie cis mi zaraz przed auto ale i tak go nie puscilem:D
  19. bielsko auchan 3.17 on
  20. no moze sie skusze zalezy od ilosc chetnych:]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.