Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no toca jest fajna chociaz nfs nowy tez jest super najlepsze jest rozwalanie glin
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to chyba mi sie przywidzialo:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton nie jecha;es czasem po 14 na cieszyn stara droga:>??
-
Ceny za łącze internetowe
dialog ma fajna promocje na rok 4mb z telefonem 90zl
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a proton co zamarzł ze nie daje oznak zycia:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie poprostu z toba nie mogli wytrzymac i cie wypuscili:D ja dzis nie dam rady a szkoda a dodatkowo tak wymarzłem w pracy ze jestem zły jak cholera
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
pognite kable dobre sobie nie widzialem jeszcze takich:D hehehe zaśiedziałe tak odizolowane tak przerwane tak ale pognite<lol>
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
podobno nowe ixtreme tak maja tylko gra musi byc spatchowana:D a na konsole flyer nie bedziesz musial dlugo czekac tylko na kurierów:/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze nie moge sie okreslic:D
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
posylaj do czech wszytsko jest na https://service.xbox.com/servicehome.aspx?mkt=pl-pl naprawia ci to i znowu masz 1 rok gwarancji i moga ci dac nawet nowa konsole chociaz mi naprawili i poprawili chlodzenie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ale to poslij go do ms max miesiac i dostaniesz naprawionego z lepszym chłodzeniem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jaSNE ze nie bedzie bledu mi sie kilka razy tak stalo ze se7ie palil i jak zgasnilem silnik to gasl abs
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a widzisz w vectrze sam sie skasował a wydaje mi sie ze elektryk tak mi mowil raz hmhm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale co ja wiem to on sie sam kasuje blad abs np jak zmieniasz klocki czy cus:D[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 22:58_________________________________________________xandmar a ty zyjesz kolego wogole:D ja juz myslalem ze cie kosmici porwali:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mi sie tak robilo czasami i przestalo a teraz mialem syf w piascie tam i caly czas mi wywalalo blad zobacz moze czy nie masz tam jakiegos syfu pierwsze bo ja tez mialem kupic ale zajechalem do elektryka i wsio jasne:D
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
hehe dobry ja czas ja poszedlem o 5 moja noc sponsorował NFS:D
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jasne
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
bedziesz zadowolony ja mam juz kilka lat i jest wporzo nie zawsze jak przerobisz tracisz gwarancje bedziesz chcial sie wecej dowoedziec wal smialo na pw i dodaje nie oferuje uslugi flash
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzisz nie tak jak w niektorych przypadkach starość nie radość
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie bedzie tak zle moj ostatnio dlugo stal a jeszcze 2 siece tylka grzeja:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja chyba tez odpadam:/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no wyjazd przewalony i jakis du...ek jeszcze sie cis mi zaraz przed auto ale i tak go nie puscilem:D
-
Ceny paliwa marzec 2026
bielsko auchan 3.17 on
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to moze warto przyjechac:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no moze sie skusze zalezy od ilosc chetnych:]