Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio ja juz tez ma dosyc tego syfu:/ moglo by juz byc + 20 stopni grill browarek:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale jeszcze chłopakom zostaje popatrzyc:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wszyscy sie chyba schlali i nikt nie wrocil jeszcze:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
taA a mi kaktus na rece wyrosnie:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie zawsze tak jest to pewnie oni robia łache ze za taka kase to robia ale moze sie myle nie zawsze jest tak "klient nasz pan" przkonałem sie pare razy o tym pozdro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dajcie znac jak bedzie juz po hamowni:]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A CO DO CHŁOPKAKÓW KAŻDY JEST PANEM SWOJEGO LOSU:d
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a skad wiesz ze ja nie mam dzieci:P a obowiazki tez moge miec:P:P
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no dfjam słaby to na jedynke x tak mie wzianal to jak z kumplami gralismy to nas rece aż bolały ja zassalem silenta nowe i dosc taki:D a i fajna gierka left 4 deadh czy jakos tak:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oo nieładnie nieładnie jak nie ma kapitana
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i co tam igor z tych logow??? co tam wymyslily madre głowy z forum:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no zle nie było trzeba czekac az bedzie pogoda:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jasne ze tak o widze nowa spotowiczka:D hehe pierwsza dziewczyna bedzie trzeba jakas nagrode wymyslic:D
-
[ALL B6] "Odkształcony" zderzak - czy da się naprawić ?
no tak ale ktos kto nie umie sie opalarka poslugiwac to moze tylko pogorszyc sprawe a zderzak to nie jakis zwykly zderzak do b5 a fachowiec moze duzo nie skasowac ale i tak obawiam sie ze lakier odprysnie ale malowanie bedzie tansze niz kupno zderzaka takiego!!
-
[ALL B6] "Odkształcony" zderzak - czy da się naprawić ?
no moze taniej to wyjdzie czyli naprawienie grzej i moze sie odksztalci a jak nie podjedz do tych co kleja zderzaki moze reka fachowca bedzie potrzebna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to fajnie a ta a4 z cieszyna bardzo fajna:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja powinienm byc jak sie nic nie zmieni:/
-
[B5 AFN] Ciężko pali rano
jasne swieczki:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tez nie najlepiej mu pw wysylac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wcale nie ma tylko znaczek mana odbity na klapie i zrobił sie dwudrzwiowy:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie zartowalem komu by sie chcialo myc auto w taka pogode bylo trzeba temat rozruszac bo taka cisza jak by wszystkim kompy pozbierali[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 11:55_________________________________________________ nie mów że umyłeś nie boisz się że pod szpachlówke podejdzie woda i spadnie lakier wojtek masz doswiadczenie w tej sprawie?? to musisz zajechac do dobego lakiernika i nie bedziesz sie musial bac a ja tak kombinowalem dlaczego ty zawsze uwalona fura jezdzisz:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a czy umycie samochodu to tez zmiana :polew: :polew: to moge sie pochwalic:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze nikt nie zginał hehe wiec autopsji nie było [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 22:10_________________________________________________xandmar a ty zyjesz czy tylko wegetujesz co z toba cie bie to juz wogole chyba zona nie wypuszcza nigdzie łańcuszek masz zbyt krótki zeby odejsc od zlewozmywaka bo rozmiar stópek masz idealny do tej pracy :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe mam nadzieje ze nie bedzie topnial od oleju ktory bedzie ciekl z silnika
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
teraz juz przyjedzie bo musi sie przeciesz pochwalic nowa moca :polew: :kox: