Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. ps.proton rafał ma silnik asz[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 17:55_________________________________________________wy nie macie warsztatu wogole:P tylko jestescie u jakiegos goscia to i wlasnej słomy nie masz:P[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 17:55_________________________________________________a wogole nie wiem czemu zabierasz głos jak wogole sie nie udzielasz nigdzie wiec ja juz nie gadam z toba na forum
  2. nie martw sie mowa o warsztacie co wynajmujecie :polew: jastrzebie zdroj v-tech pewna sprawa a nie jak ty obiecywania juz rok i co z tego i warunki pogodowe nie maja nic do tego:P tylko to ze beda miec maras na warsztacie:P wiec koledzy tylko trzeba zrobic liste kto chce jechac i kiedy by pasowalo ja proponuje popoludnie w sobote co wy na to?? podziekujcie martinowi za załatwienie sprawy
  3. proton rafał nie robert:] ale super ze sie zajales jego problemem tak fachowo z ciebie bedzie za niedługo encyklopedia audi:D hehe martin i co z tego ze wyjasnil ale i tak tego nie zalatwilbys:P porter poruszylismy temat twojego zaginiecia obstawialem wariant c dot. wariantow takich samych jak w przypadku protona:D[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 17:33_________________________________________________co do hamowni załatwiłem prosze bardzo pogoda nie gra roli tylko zeby nie bylo trzeba sniegu odwalac z samochodu cena 50zl przy 10ciu samochodach i co martin gratulacje za załatwienie hamowni
  4. no fajnie bylo piotrze ja cie dojechalem chyba w pogorzu tak to byles ty:P
  5. jestem nie było neta:/ ktos swiatłowód przewalil bede na spocie i moze przywioze ze saba kolege ale ma a3:P
  6. jezeli wymienil wszystkie to powinny grzac
  7. dobrze ciekawe czemu nawet tym samochodem nie jezdzisz:D koncze bo szkoda mi słów to dla ciebie piotr:P:P
  8. jak sie nie ma to bedziesz i stodola jezdzil albo tatusia poprosisz bo hamownia tylko jak tata pozwoli i nie bedzie sniegu:D
  9. bo nie masz samochodu i nie masz gdzie to wlozyc:D to nawet łajna nie wsadzisz bo niby do czego rowera :polew:
  10. przynajmniej mam swoja: a nie ty nic nie masz:P boniu kup sobie ta nowsza ja sobie w nastepnym audi taka zaloze:D[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 20:16_________________________________________________no cena napewnio bedzie kolo 2tys
  11. ja bym polecil navi bo dvd idzie dokupic za 250zl i wyglada to jak orginal:D masz navi tv dvd radio i nawet kamere cofania jezeli chvcesz i jeszcze mozesz miec konsole w bagazniku:D
  12. :good:brawo wodzu wiedzialem ze ty cos wymyslisz hehe
  13. to i tak bedzie szybciej niz ty cos zalatwisz:D przechwalac kazdy moze troche laepiej lub troche gorzej:D
  14. ale dlaczego ja ja nie jade bo juz bylem a wihajster wezmie sprawy w swoje rece wiec nie pchajmy sie wszyscy jak napisal tak pewnie zrobi i bedzie to na pewno szybciej[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 11:24_________________________________________________a jak sie piotrowi nie uda to sprobuje ja
  15. napewno szybciej bym sie wyrobil niz ty a pojechali bys cie na hamownie jak by martinowi tata samochód pożyczył :polew:
  16. no i tak zrob bo pewnie chłopaki by sie nie doczekali na martina
  17. dlaczego głupia to mi sie wydaje ta lista kto jedzie na hamownie bo uwazam ze jest to nabijanie w bambuko ludzi a co ma pogoda do hamowni
  18. jest spokojnie przeca:D [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 22:35_________________________________________________hehe spoko pogadamy jak bedzie po hamowni :kox:a na forum moge wyrazic swoje zdanie
  19. tylko jestem ciekawy czy wogole dojdzie do skutku tej hamowni bo o ile pamietam juz dawno jest planowany wyjazd i cos to nie idzie
  20. he a jezeli tylko zapytam albo stwierdze co maja warunki atmosferyczne do hamowni czy ta hamownia jest na dworze:>??
  21. no napewno deska z polifcie ale czy ja wiem czy sie to oplaca lepiej sprzedac i kupic sobie taka po lifcie
  22. to proton wiemy gdzie teraz mieszkasz i wpadniemy na imprezke:D hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.