Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. ale to był magnes na cipki i co teraz jak sobie poradzisz proton :gwizdanie:
  2. ale zalezy co?? moje błędy czy wihajstra :gwizdanie:
  3. predziej pomrzemy czyli poumieramy
  4. nie chyba sie pisze przez ch :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:30_________________________________________________ewentualnie pomoże:P:P tyle moge poprawic:P[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:30_________________________________________________moze pomorze gdańskie [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:31_________________________________________________a wihajster jest tylko teraz nabija posty witajac nowych użytkowników
  5. to był klasyk pamietam na moje pierwsze playstation sa to chwile ktore nie zapomne gt i tekken
  6. no jak jechał takim tepem jak ostatnio to na 22-00 bedzie
  7. jak sie ma polaczenie internetowe przez modem 56kbs to nic nie pomorze :polew:
  8. no mowie ci i nie był to żaden hologram
  9. no niestety trzeba poczekas ale jest juz nowy Street Fighter IV ale nie mialem czasu go jeszcze odpalic:/
  10. widziales wojtek kto był na spocie on zyje i nie porwali go kosmici:D
  11. ja mam silna wole i potrafiłem sobie odmówić
  12. noi lipa wojtek jak poszło z a3?? mielismy sie dogadac co do tej hamowni bi jak nie bedzie zainteresowania to nic nie załatwiam bo ja z geby nie lubie robic wariata jak niektorzy[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 15:58_________________________________________________a co wihajster musi sie zgadzac stan nie ważne kto bedzie
  13. left 4 death:]
  14. wsadzic do zapiecia jakis pas: samo zapiecie[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 22:23_________________________________________________najprosciej
  15. nop a ja bede chyba ze nie bedzie po co przyjezdzac bo nie bedzie nikogo a na marginesie dostalem dzis rezerwe:D
  16. tylko po wycieciu
  17. musisz wymontowac i zobaczyc czy jest caly i czy jak patrzysz przez niego to widzisz tylko jeden punkt przeswitu ale to i tak nie sprawdizsz na 100% czy spełnia swoja funkcje jezeli masz powyzej 200,000 ta watpie ze jest sprawny wytnij i bedzie lzej:D
  18. spoko tez bym sobi taki sprawil ale na moim zawieszeniu pewnie bym go zaraz urwal:/
  19. albo masz kolego zawaloną nagrzewnice
  20. np pisalem mu raz ze b6 by se kupil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.