Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Ceny paliwa marzec 2026
WCZORAJ AUCHAN 3.08 ON a dzis BP 3.68 powiedzcie mi jaka jest mozliwosc w takiej rozboeznosci cen rozumie 20 groszy max ale zeby az tyle
-
[B5 AFN] Wtrysk sterujący
ja mam podobny problem wtrysk wymienilem sterujacy i wyskakiwal dalej blad iglicy wykasowalem znowu pojezdzilem jakis czas byl spokoj a teraz znowu wyskoczyl blad i narazie jezdze jak go wykasowalem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
duzo nie straciles pojechalismy o 19-30 chyba:]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak kocha:P ja juz sioe zbieram i jade
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja i jeszcze kwiatami pachnie:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szkoda wojtus szkoda:D przyprowadze jutro nowego kolege:]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mam nadzieje:/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze ale to pewnie bedzie jak juz sobie inny samochod kupie:P:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie walkower poprostu odkladam wyscig:P to ty tez jestes chetny na kreske:>??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no wedlug mnie forza lepsza chyba ale pamietam te czasy gran turismo I kurcze playstation i sie gralo to byly czasy:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
rajdy na 1/4 mili odwolane:/ nie mam zrobionej do porzadku fury:/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie łapie z tym lasem :>?? chcesz sprawdzic ktora raczka szybsza aaaa tu cie boli :polew:
-
[B5 AFN] Ciężko pali rano
ja mam 2 spalone chyba i tez przy -12 ciezko pali:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oki bawcie sie dobrze ja spadam spac bo mnie drazni ze to tak wolno chodzi do srody wihajster bedziesz??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kazdy napewno szybszy od ciebie tylko nie wiem czy od twojej reki:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
juz patrzcie jakie zdeterminowanie :polew: przedstawie cie w takim swietle martin ze nawet powietrz do tej zapasowki co tyle bylo o niej mowy nie kupi:P:P powinno byc zakazana rklama w tym dziale:P:P jest taki dzial sprzedam oddam zamienie:D moglbys napisac o tej najszybszej raczce:D[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 21:48_________________________________________________heheh a z innej beczki nadchodzi czas rozliczenia sie z fiskusem czy ja moge sobie odliczyc te zdjecia z fotoradarów a co do stronki to strasznie ciulato dzis chodzi:/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no mało bedzie wihajster jak z toba przed czipem pamietasz ten kondukt pogrzebowy co cie wyprzedal to im fotoradar pstryknal a tobie nie i z kolega bedzie to samo:D ale po chipe inne zycie:LD nawet traktor juz nie bedzie ci mrugal zebys zjechal :polew: :polew:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
i cena jest jak za solidna:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to spoko :]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie masz sie czego obawiac martin raczej nie bedzie mial szans z toba:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe ale jak zrobie do porzadku z moja padlinka:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
cos sugerujesz ?? ze wpadniesz? czy co
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no niektorzy tez maja rodziny a przyjezdzaja a firme w to nie wliczaj bo godzina czasu poswiecona na spot to nie jest caly dzien:P[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 16:36_________________________________________________wihajster jak mozesz cos proponowac jak nie uczeszczasz na spotach:P a ta czesc byla tylko dla ciebie wihajster i sie nie obrazaj:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
popatrzmy jak sie wybija jak raz juz cos napisze to za cała rodzine:P a gnojowozy sa szybsze niz te twoje 1.8 T:P:P a wihajster jak mozesz cos proponowac jak nie uczeszczasz na spotach:P