Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. jakis ty dowcipny :polew: lepiej miec brzuch od piwa niz tak jak ty garb od roboty:P
  2. nie ja jechalem 60 chyba wihajster a moze tej 1 nie zauwazylem:]
  3. ja bym wzial tylko nie mam:/ a powinien byc dzisiaj
  4. oki postanowcie cos ja jutro przeczytam i przyjada a jak narazie strzala
  5. z tego co ja wiem to chyba nie ale moze ktos wie lepiej[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 19:40_________________________________________________http://mega.kot.wrzuta.pl/film/5aSm9H0SJxJ/eye_of_the_sztajger
  6. oo patrze teraz co to napisałem hehe :kox: nie pamietam tego nawet:D pozdro książke serwisową to mozna na targu se kupic:]
  7. heloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jestem d\stara pannnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D
  8. no było fajno nastenym razem jeszcze trzeba pogode lepsza zamowic
  9. oko bede napewno czesc wam ide walnac w kimono
  10. le to spotykamy sie na ktorej miejscowce tekj co byloismy pierwsze czy pozniej?? tam gdzie byly salamandry
  11. no no zobaczymy :] do chłopaki zbiorka na nałężu tylko gdzie ten pierwszy wariant czy ten 2 co tam bylismy ostatnii??
  12. w sumie racja ale mysle na nałeżu odrazu sie spotkac w razie nie pogody i tak zrobimy grila w srodku tam chłopy dogadac sie musimy kto bierze grila kto wegiel kielbache kazdy sam sobie wezmie i chleb no i jakjie jeszcze napoje wyskokowe:D
  13. kropek dla moderatora ja powienien byc
  14. nie dam rady proton a chetnie bym sie wybral ale mam kurs:/
  15. ten koniec prac z samochodem :gwizdanie:
  16. pozdro wlasnie wrocilem po 7 piwkach:D bylo fajnie szkoda ze pogoda nie dopisala
  17. czy wiesz hyhyhy no ni c**ja z siebie nigdy nie wydusze .. taki niesmialy se jestem a co do furaka to w przyszlym tygodniu biore sie ostro za poszukiwania bo mnie to juz denerwuje troche ze jadac seicentem zadna nie zwraca na mnie uwagi ;P hyhyhy ale moze to nie wina auta ? Piter jak chcesz możesz jutro zabrać się ze mną jak coś to zadzwoń to się zgadamy. Pozdro all do jutra boisz się że seikiem nie dojedzie do Jaworza to sa kilometry jednak
  18. ja wihajster na pomorzu może i pomoze
  19. napewno auto w tym ci nic nie pomorze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.