Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. mam i polecam goraca mi sie podoba i kazdym autem sie jezdzi inaczej:D colin tez jest niczego sobie wojtek odezwij sie jak ciooo dobra ide spac bo faza mnie 3ma:D ------------------------->
  2. jasne jak nie ma do czego przymocowac kiery to jest lipa ja mialem kiere ale przymocowana do stolu i powiem szczerze lipa myslalem kupic kubełek i do tego stojak jakis ale jakos nie bylo czasu ale mysle ze pomysl mialem dobry:D
  3. ---------------------------> wszystkim:]
  4. a co sie wojtek dzieje nie dziaal ci vag na nim czy co ? jaki masz system albo co??
  5. http://moto.wp.pl/kat,106080,title,Rekord-polski-pobity-119-punktow-karnych,wid,11495840,wiadomosc.html?ticaid=18c07
  6. ja dzis odpalam shifta a colina polecam:D
  7. hehe:D ja juz mam dosyc na dzis ide nynyyy-------------------------->
  8. ja dzisiaj odpalam dirta 2 zobaczymy co to bedzie:D
  9. wojtek czy to ic z iveco jaka cena??
  10. http://allegro.pl/item725781063_dalco_dvd_divx_mp3_wma_usb_mmc_sd_pilot_0078.html czy takie cos nie bylo by lepsze lub takie http://allegro.pl/item725675740_sklep_dvd_tuner_tv_sterowanie_z_ukrycia_aux_i_pod.html
  11. hej mnie nie bedzie:( fura jest porozbierana i czeka ja blachara i malowanie moze za tydz bede to mnie wklej w photoshopie do zdjecia [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 17:28_________________________________________________http://allegro.pl/item726993944_polonez_1_5_gt_potwor_drift_gdynia_od1zl_bcm.html
  12. ja kupilm goly zderZAK bo reszte mam:]
  13. tak kupilem juz ale nie zakladalem jeszcze go
  14. ktos mowil o tym gosciu co ma uzywki czesci w jastrzebiu do a4 b5avant moge dostac jeszcze raz ten numer do niego
  15. no reset mozna zaliczyc do udanych a wy jak tam panowie strzała wogole
  16. No Qwa łaski nie robisz odezwała sie sierota: mysmy juz zpomnieli kto ty jestes ja mowie moze sylwek wpadnie a chłopaki ty a kto to jest ten sylwek:P
  17. strzala ---------------------> klubowicze i nie klubowicze ja powienenm sie wyrwac i przyjade na spota
  18. ekipa mam problem z jedna rzecza nie moge dostac tego plastiku na prog bo ja mam to inne niz to w 97 ja mam on jakis taki wydluzony ten plastik na progu? ktos pomoze??
  19. strzala jechalem wczoraj za torun busem 1000 km w 15godzin normalnie zenada
  20. witam panow a ja skasowalem lekko moja a4:( prawy bok przetaRTY caly blotnik wymieniony lampa do wymiany prog plastikowy rozwalony nadkole reflektor porysowany i antena z cb złamana:( niech to szlag a smpieszylem si ena wesele kuzyna i wyjechalem z myjni i zapomnialem ze mam mokre opony jeszcze i nie wyszedl zakret:( 3 przesla polozylem gosciowi w plocie niech to szlag jasny trafi :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.