Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no oki pod media jest darmowy i tez niedaleko centum wiec tu sie nie wymadrzaj:P i dlaczego stary nie jest platny[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 17:32_________________________________________________i co ze zjadlo mi literki ty pewnie przez jakis program jeszcze piszesz lub tylko dyktujesz i ktos pisze za ciebie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
forza oki tylko ta opcja cofania mnie drazni:/ bo mozesz jezdzic jak osiol a i tak wygrasz kazdy wyscig mam pl nawet a jak zagram w ac II dam znac
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
hehe czekaj dalej dam znac jak wypale :gwizdanie: bo nie moge dostac plytek i musze chyba zamowic[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 17:15_________________________________________________a 2 sprawa na x nie wiem czy bedzie polska wersja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale pod nowa sfera slszalem ze bedzie plany czy to tylko bzdury
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A czyta tu najpierw, a nie pisze bzdziochy: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49164 gosciu ja juz mam to gre wiec sie mi tutaj nie wymadrzaj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moge zagłosowac 2 razy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Assassin's Creed II juz jest troszke angielskiego nikomu nie zaszkodzilo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.smog.pl/wideo/30608/kompilacja_totanych_porazek/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widze kazdy dostac musi jakis mandacik
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://allegro.pl/item814932719_stereo_denon_pma_700_pma700_jamo_s606_gwnowegratis.html czy cos takiego jest oki bo nie znam sie akurat na tych sprzętach
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no fajne fajne ja tez cos chce kupic ale nowego i nie za drogiego
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja wczoraj zakupiłem ale jeszcze nie rozpakowywuje czekam na TV Kończe FEAR 2 Kino domowe Jamo juz jest wiec efekty zdecydowanie lepsze hej co to xza kino masz bo chce cos kupic tylko nie wiem co:(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
PIEKNIE A WY ZNOWU SIE NABIJACIE Z NIEGO
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie juz tez wsumie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: ja jebie ale sie dzialo moja głowa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dam 100zl mysle ze to najwyzsza proponowana cena moze sprzedaz poza aukcja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no co ty ja ma dipiero e 3.5
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrzcie program ktory namierza twoj telefon ktory ma gps wbudowany http://www.trackapartner.com/index.html
-
[B5 AFN] Czy wymienić przedni dolny zawias drzwi?
niestety wymiana biegac nei musisz zamow przez neta
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
gratulacje
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nop trzeba sie przyzwyczaic
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
bo wiesz chcesz udezyc goscia a on stoi pod innym katem i walisz w powietrze a nie w goscia
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no tekken moze byc drazni mnie tylko sterowanie ale graficznie oki:D pierwsza czzesc na x360:]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no zdarza sie ja dosta;lem raz 500zl i 14 pkt
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
--------------> strzala jak darmowe piwo to ja wpadam w srode:D bede mial gest i przyjade