Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
boniu oplaca sie sprzedac auto jak tyle wlozyles przeca nikt nie da ci takiej kasy pewnie chyba ze puszczasz ja po kosztach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak by ktos teego nei wiedzial dziekuje boniu za cynk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"Siemani niby z kąd miałem wiedzieć, jak sie z bielskich żadko co ruszam, a pozwoliłem sobie napisać w temacie mirona, bo go poznałem i stwierdziłem że nie bedzie miał nic przeciwko... jak by to był temat kogoś innego to napewno bym nie pisał." godzic[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 21:13_________________________________________________"proton, napewno wyciągne wnioski..... ale niestey fakty są takie że na forum nie wszyscy sa wyluzowani... " szkoda bo na bielsku jest bardzo fajna atmosfera i sa fajni ludzi... i każdy żart przejdzie... ale generalnie już nie ważny temat, dostałem kropka przeczekam!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobrze koniec tematu ale dalej uwazam ze bylo nei niesprawiedliwe!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton panuje to chyba zasada wszyscy sa rowni ale niektorzy sa rowniejsi:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
normalnie same filozofy tutaj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiadomosc od godzica "To nie miron dał mi kropka... nie wiem kto.." 20:01:54 Pozdro Godzic. Jak na razie siedzę cicho poczekam, aż moje konto się odblokuje i nie wychodzę poza bielskie... na spocie będę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiadomosc od godzica No to do pewnego czasu mnie to bawiło... ale teraz to już nie bardzo. Siemian jak jesteś taki mądry to patrz : pkt. 11.Nie jest mile widziane pisanie postów nie na temat, w szczególności w działach technicznych. Czy jest w regulaminie... napisane że za spam zostanę uciszony ? Pisze wyraźnie „Nie jest mile widziane „ Spam jak spam ja napisałem jedno zdanie bo mnie to bawiło że wszyscy maja kropki. A dokładnie zadnie brzmiało „ ja się po kropka przyszedłem zgłosić bo u nas na bielsku to teraz popularne eheheheheh „ porostu sobie zrobiłem żart... i od razu dostałem uciszenie ? Za jeden temat OT ? Jak ja przeglądam czasem tematy.... 60% postów jest nie w temacie i nikt z tego nie wyciąga konsekwencji ?? rozumie jak bym dostał ostrzeżenie... A odnośnie mojego szanowania regulaminu ? Jak ja zostaje uciszony za coś co jest „Nie mile widziane „ to fajnie się muszę czuć. Ja to wszystko brałem na żarty …. ale widzę że nie wszyscy mają chociaż trochę poczucia humoru. Pozdro Godzic. i jest w tym duzo racji i nikt jeszcze nie odpowiedzial dlaczego akrat za taka glupote dostal taki zakaz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie na temat to polowe postow bylo by trzeba wyzucic i kropki walic z gory na dol
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale wedlug mnie ktos przesadza przeca godzic nic zlego nei napisal i ktory wogole punkt regulaminu zlamal??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe ja jebie ale tu kolorowo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zawsze cwaniak moze zmienic ip zalezy skad ma neta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nO jasne dobrze myslisz slodki to taka nowa moda
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
i co sie chwalisz:P
-
Zakup kina domowego
mysle 3 tys
-
Zakup kina domowego
moze ktos mi pomoze w wyborze sprzetu w dobrej cenie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:n w delfinie jest krzywy tor
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak dobrze pamietam juz to wzucalem tu:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ta napewno
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze nie zaczalem nawet :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:21_________________________________________________ kropki im żeby nie pie... już nie podrzegaj:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moj stary oki ale mialem mamusie a ty dwoch ojcow 2 sprawa gdyby mnie na schodach do burdelu nie wyprzedzil ten pies to mowill bys mi ojcze:P[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:12_________________________________________________tobie to wogole stary musial kielbase wieszac na szyi zeby sie z toba przynajmniej psy chcialy pobawic:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawidek...? siemian przeca to twoj stary w dziecinstwie zaraz przed tym jak sie sposcil za tapczan i pajaki cie wychowały[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 15:45_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/30966/tydzien_w_pracy_od_poniedzialku_do_piatku/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://static3.demotywatory.pl/uploads/1259332677_by_waspnation_500.jpg
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.break.com/index/amazing-secret-lambo-garage.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gratulacje http://www.smog.pl/wideo/30977/kompilacja_wypadkow_listopad_2009/