Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. mnie chorobo dopadła a chcialem wpasc dzis
  2. http://www.smog.pl/wideo/33658/pijany_jak_rusek_wyskokowa_kompilacja/
  3. nie nie bede cie zawstydzal bo pewnie zaplace mniej niz ty za polerke
  4. wcale nie przezywam i nie robie wywiadu gdzie jaki blacharz gdzie jaki lakiernik i nie ciagne tego przez 40 stron
  5. słodki nie przejmuj sie ja mam troszke wiecej do wymiany z chlodnicy klimy zrobil sie banan nie wiem jak uchwyty z lamp i nie wiem jak chlodnica wody[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 18:36_________________________________________________
  6. nie polerki nie bedzie malowanie i za taka cene ze by ci szczenka opadła
  7. którego ???? pytasz 13:D
  8. ja dzis chyba odpale finala ale boje sie ze moze mnie wciagnac
  9. zrobie wstawie pozniej ale przod juz w zeszlym roku robilem:/ a moglem go zostawic ze starym zderzakiem:/
  10. nie bylo bo to na bajerkach sie stalo w skoczowie i tam nie ma raczej[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 22:56_________________________________________________nie jutro zrobie zderzak do wymiany troszke maska przygieta
  11. czytalem troche i ciezka sprawa policja była
  12. moje autko mialo przed chwila spotkanie 3 stopnia z sarna ;( i jak zwykle sarna nie byla ubezpieczona i nie spisalem numerow i nie dostane odszkodowania ;(
  13. wszyscy na spot pojechali chyba
  14. najlepszy chyba w okolicy elektryk jakiego znam do pan macura w ustroniu tylko ceni sie i trzeba czekac w kolejce
  15. http://nothingtoxic.com/media/1267679307/Owner_Of_Car_Owned_By_Own_Car_Doing_Donuts
  16. nop tak to wyglada [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 21:55_________________________________________________http://www.milanos.pl/vid-10234-Wyklad-o-najwiekszej-czesci-ciala.html
  17. ekipa i cała reszta siemian ty lepiej nie dyskutuj:p a na polerke to moze zrobimy przetarg wiecie pare plakatow reklama w radio i tv zgłosi sie pare ekip i zrobimy selekcje z tych najlepszych a co do spotu z 80tkami ja odpadam[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 16:57_________________________________________________jak dla mnie mobil wystarczy ale dla bardziej wymagajacych i chcacych przeplacac jest motul i wedlug mnie ma on zastosowanie w tycch autach co jezdza na najwyzszych obrotach a nie 90ps kazdy ma prawo do swojego zdania ale wedlug mnie szkoda przeplacac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.