Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. szukam czegos nowego bo ja za to nie płace jakis radiotelefon tylko nie znam sie na tym zabardzo:/
  2. hehe czyzbys mial przypadkiem na sprzedaz
  3. no własnie musiałbym miec scaner jakis tak czy jak poleci mi ktos cos konkretnego bo to masz zwykle radijko takie jakie juz mam w samochodzie
  4. he nie nie pomoc drogowa otwieramy i zastanawiam sie nad kupnem jakiegos radijka
  5. ma ktos jakies wypróbowane lub moze mi polecic jakies
  6. piter mokrofon dlatego ze jest caly czas nawilzany
  7. [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 11:46_________________________________________________zna sie ktos dobrze na cb radiach potrzebuje kupic podsłuch dobry poleci mi ktos ??
  8. działa a to ze nie działały to nie moja wina w złe miejsce wstawial url
  9. jak nie jak tak wojtus :gwizdanie:
  10. http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,342645,bmw-e34-520i--gaz!!!-igla-okazja!!!!!-.html[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 14:27_________________________________________________wcale nie moje:p[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 14:28_________________________________________________a zapomnialem jeszcze dodac ze bezwypadkowe
  11. nie wiem czemu sie tak wkleil ten link ale fura zarabista dzwon czy na ten antyradar sie zamieni on nawet piszczy kołami na trawie jak w borewiczu moze to ten sam polnez nawet tylko po modach
  12. http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,342313,tanio-zamiana-na-motorower.jedyny-taki!!polonez-1.6-kameleon.html panowie okazja brac nie zastanawwiac sie:D
  13. ja niestety nie dam rady ale bylem ostatnio i sie mi podobalo
  14. no dokladnie temu napisalem ze zobaczymy jak bedzie gotowy
  15. albo sie mi wydaje albo zderzak nie jest dopasowany z lewej strony zobaczymy jak bedzie gotowe auto
  16. skoro tak mowisz uwierze na słowo
  17. za***iście .... nop a ty siedzisz se w robocie:P[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 11:04_________________________________________________i w sumie jest to napewno lepsze niz obrabianie d*py godzicowi:p
  18. [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 10:26_________________________________________________co tam ekipa w ten piekny dzien ja gram sobie w splinter cela
  19. byłem fajnie tylko sa tam słabsze i te mocniejsze podobno gokarty
  20. z otomoto nie z allegro tak[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 19:43_________________________________________________co tu taka cisza co kazdy sie przygotowuje do podrywu w supermarkecie czy jak:> fryz intonacja [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 21:07_________________________________________________2 numer i telefon :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.