Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[*]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moze mu kropka damy:D powitac[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 17:16_________________________________________________mam nadzieje ze sie wam tak imprezy nie koncza http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/29887/imprezowe_zgony_koszmar/
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja wczoraj juz gralem w forze jak dla mnie troszke gran turismo przypomina ale gra sie naprawde fajnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
juz ostatnio dyskutowalismy o ilniku w yej b7:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a js ie dopiro rozkerecalelmazle mi zawodnikow brakowalo:/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oh jo ale lipa:]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no mi tez troszke slabo bylo rano ale w robocie mi przeszlo:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
najka tam weekend panowie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://funnyvideos.todaysbigthing.com/2009/08/05
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [ALL] Obszycie kierownicy
ale ja nie ma zwyklej tylko z ski- [ALL] Obszycie kierownicy
no dlatego ja uwazam ze lepiej obszyc- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no wihajster spekal przestraszyla go pogoda- [ALL] Obszycie kierownicy
no wlasnie w przez allegro to wieesz jak jest- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale po niedzieli ma sie lato nam zrobic wiec nie ma co szalec napewno nałeze??- [ALL] Obszycie kierownicy
no nie wiem wiesz jakie to jest a to bede mial nowy material to mam kiere z ski- [ALL] Obszycie kierownicy
czyli co nic czerwonej nici mi by sie marzyła na górze chocby grubsza nic hm musze pomyslec bo bedzie to kosztowalo 150 zl- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiedzialem ze sie ucieszysz bałes sie ze bede mial wieksze powodzenie niz ty [br]Dopisany: 13 Październik 2009,- [ALL] Obszycie kierownicy
ale czy perforowana szybciej sie nie zuzywa ja myslalem na czarno czerwonymi niciami- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe ale skad wiecie pedały ze ja bede sie chcial z wami przytulac:P:P chyba jednak zrezygnuje z jutrzejszego wyjazdu:P- [ALL] Obszycie kierownicy
kto ma fajny pomysl w jakich kolorach mam sobie obszyc kierownice mam czerwonego avanta z szaro czarnym środkiem czekam na propozycje- W co kto gra (X360 & PS3) ?
hm dzialaja tylk orginaly ale nie wiem czy noie trzeba jakiegos amulatora cos slyszalem ale nie pamietam moze mnie ktos poprawi- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bedzie fajno i trzeba sie bedzie dobrze ubrac- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
stwierdzila ze ma takie małe stópki w sam raz do stania przy zlewie:D- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
albo 20stki - [ALL] Obszycie kierownicy