-
Piłka nożna
wszyscy się jarają a pewnie trafimy na przerąbaną grupę i będziemy ostatni
-
Problem z centralnym zamkiem
trochę ją słychać ale tak jakby nie miała siły ruszyć zamka żeby się zamknął. Jeśli to pompka gdzie ona się znajduje? jakie to koszty ?
-
Problem z centralnym zamkiem
Witam, Mam problem z centralnym zamkiem, o tuż gdy przyciskam na pilocie żeby samochód się zamknął światła awaryjne normalnie się zaświecają tak jakby auto zostało zamknięte. Niestety auto się nie zamyka nie ruszają się w ogóle zamki. Próbowałem otworzyć samochód pilotem, też się nie da. Światła migają tak jak do otwarcia lecz samochód dalej zamknięty. Zamykam kluczykiem. Ale boje się że nie długo i kluczykiem nie będę mógł otworzyć. W czym tu może być problem mogą to być np baterie w pilocie czy ta sprawa będzie bardziej skomplikowana niż wymiana baterii ? Pozdrawiam
-
Dywaniki Welurowe - gumowe
Witam. Mam pytanie W pracy gość mi powiedział że widział kiedyś dywaniki że z jednej strony były gumowe a z drugiej welurowe. Czy spotkaliście się z takimi ? Gdzie takie mogę kupić ? jak napisać w internecie żeby takie znaleźć ? Pozdrawiam
-
Jaki gaz ? BRC czy Stag ?
okej dzięki za informacje
-
Jaki gaz ? BRC czy Stag ?
Witam, Mam pewien problem. Chcę założyć gaz do swojej a4 ale kompletnie nie wiem jaki. Byłem u gaziarza to mi mówi że najlepiej BRC. Za to chłopaki w pracy mówią że chce mnie naciągnać na koszty bo jest droższa instalacja i droższe serwisowanie potem. Uważają że stag jest dobry , mniej pali na nim gazu niż BRC i tańszy w naprawach ? Gdzie najlepiej w Krk założyć ? Słyszałem że na Jana Pawła II w Auto gaz najlepiej Jak uważacie ?
-
[all]Kraków i okolice , szrot , giełda
a gdzieś w Krakowie nie ma jakiś szrotów gdzie są części do audi a4 b5 ?
-
Elektryczne szyby
ok, postaram się zrobić co pisaliście napiszę jak wyszło
-
Elektryczne szyby
no tak, ale coś z tym trzeba zrobić, bo kolega tak miał w passacie i potem mu przestały działać , dlatego pytam jak to naprawić
-
Elektryczne szyby
Witam, Mam pewien problem w mojej B5. Od strony pasażera szyba się spokojnie otwiera, podczas zamykania zaczyna piszczeć szyba. Czym jest to spowodowane i jak mogę to naprawić sam ?
-
Problem z Radio JVC
Pomogło, dzięki wielkie nagrałem mniejszą ilość i funkcje "CD z danymi" dzięki wielkie Temat do zamknięcia
-
Problem z Radio JVC
No zawsze nagrywałem ile się zmieści, a w NERO wybierałem nagraj mp3 na CD coś w tym rodzaju nie pamiętam dokładnie. To spróbuje zrobić tak jak mówicie dzięki za pomoc
-
Problem z Radio JVC
nagrywałem już 4 płyty CD, dwa razy właśnie programem NERO i cały czas coś jest nie tak ;/ czasami to jest jedna piosenka a czasami 5 ;/
-
Problem z Radio JVC
Witam, Posiadam takie radio http://img0.sprzedajemy.pl/540x405_radio-jvc-1762910.jpg. Mam problem, nagrywając mp3 na płyte CD zdarza się że nie które piosenki się zacinają. Zacina się też całe radio. Sprawdzałem w innym radiu JVC i tam też się zacina na tej samej piosence, a w radiu pioneer nie. Moje pytanie jest takie w jakim programie można nagrać płytę tak żeby radio odbierało ? bo płyty oryginalne chodzą spokojnie. Czy to jest wina poprostu radia ?
-
to jest żenujace
a może głośniki nie są dobrze przykręcone ? ja miałem taki problem i przykręciłem i jest już ok