-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
Dzięki za jasną odpowiedz, na czasie go zamówie ,stestuje jak działa u mnie i podziele sie
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
Powtarzam ze chcialbym wypróbować i ocenić ,tylko chcialbym dowiedzieć co lepiej wybrać DV czy BOV ?
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
Moje pytanie który bedzie lepszy ??? Silnik BFB + wirus .Chciałbym założyć na próbe ,koszt nie duży
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
Panowie tak sie zastanawiam nad tym EPMANem i moje pytanie którego z nich zamontowaliście ??? jaka jest róznica ??? http://allegro.pl/epman-zawor-upustowy-blow-off-audi-1-8t-dv-bov-vag-i5914350500.html http://allegro.pl/epman-zawor-upustowy-blow-off-vw-1-8t-dv-bov-vag-i5913179695.html
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
Panowie awaria usunieta,przyczyna filtr paliwa.Pozostałości paliwa usuniete z pochłaniacza,nic nie śmierdzi ,nie kapie
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
wymontuje i zamontuje od nowa wg instrukcji a jak nie pomoże to chyba bede zmuszony kupić kolejny nowy filtr paliwa. Tylko nie chce mi sie wierzyć z Mann miałby wypuscić bubla.
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
Ja juz z głupiałem całkiem i mechanik u którego auto stoi również,VAG nie pokazuje zadnych błędów.Sam nie wiem co robić,filtr założony tak samo jak porzednii i powinno grać i teraz dalej nie wiem co robić ?
-
wyciek benzyny
Panowie ja mam ten sam problem,dodam ze mam nowy filtr paliwa MANN.
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
Filtr zalozony poprawnie ,moze faktycznie to tylko nadmiar,sprawdze i dam znac ... Panowie dalej ten sam problem ,paliwo leje sie ciurkiem a silnik nawet nie odpali...
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
Dzis został założony nowy filtr Mann i dalej wywala paliwo ? wiec .....
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
Cała pucha ,filtr wegla aktywnego Filtr paliwa tez został wymieniony i dalej to samo. Moze ktos posiada schemat paliwowy ?
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
witam,u mnie pojawił sie ten sam problem,wywala mi paliwo z prawej strony kolo tylniego koła poprzez wężyk który wychodzi o pochłaniacz par paliwa (filtr wegla aktywnego) dodam że mam nowy załozony.Teraz moje pytanie czego jest wina ?
sahar
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta