Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kar

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kar

  1. Oglądałem na allegro, taki zestawik 700 złociszy...
  2. Zaryzykuje i przejdę się do ASO Będzie powód aby się odstresować
  3. Witam, Potrzebuje pomocy, pękły mi sprężyny na przodzie i nigdzie nie mogę znaleźć podobnych na Koszalinie. Sprężynki posiadają jeden pasek szary i 3 fioletowe, o kodzie 8D0411105P. Zna ktoś jakiś dobry zamiennik, albo wie gdzie można takie dostać. Jak nie znajdę to czeka mnie wymiana całej zawiechy , a tak fajnie teraz siedzi
  4. Zbliża mi się ten dzień, czas wymiany rozrządu. Mam takie pytanie jaki kupić i gdzie? silniczek mam 1.8 adr benzynka
  5. Lipa Panowie, robie 16 dany rade przełożyć spota na 17???
  6. Polne też są
  7. coś się wymyśli
  8. Jak praca pozwoli to też się zjawie
  9. Zrobiło się ciepło i nie ma czasu
  10. Panowie gdzie w koszalinie prostują alu? i ile za taką przyjemność wołają?
  11. dzięki kolego, a ten koleś nie jest przypadkiem naprzeciwko espersena?
  12. świec mi nikt nie kazał wymieniać, już mam zrobione na nich jakieś 45 000 i się zastanawiam czy ich już nie wymienić. a jeśli chodzi o gaz, to chyba będzie stage 3. będę zakładał w koszalinie w kameleonie bądź w jamnie
  13. gazu nie mam ale będę miał
  14. mam. znalazłem coś takiego na allegro świece http://moto.allegro.pl/swiece-ngk-pfr6q-audi-a3-a4-tt-vw-golf-iv-4-1-8-i1627844877.html i przewody http://moto.allegro.pl/przewody-zaplonowe-beru-audi-a4-vw-passat-1-8-94-i1619774715.html http://moto.allegro.pl/ngk-vw-volkswagen-audi-a4-1-8-i1627792934.html
  15. panowie, muszę wymienić świece i przewody w silniku. jakie zamontować?
  16. B5 też ma 5x112
  17. a dokładni gdzie się on znajduje? jadę do bemo więc zajrzę .
  18. A ile za taką przyjemność? I czy w koszłkowie dostane gdzieś strumienice?
  19. Panowie mam pytanko, prawdopodobnie pierdzi mi już kart. dzisiaj się położę pod auto i będę wiedział dokładnie. Co będzie lepsze drugi kat czy stumienica? :gwizdanie:
  20. Dzięki. Muszę pojeździć po Koszałkowie i się popytać co i za ile. Mam nadzieje, że w Koszalinie już nie matują miedzianych przewodów.
  21. Panowie, gdzie w Koszalinie najlepiej zagazować auto?
  22. u Makulskiego chyba z 50 - 60 zł, jakoś tak.
  23. Też będę,
  24. Jestem za jakimś meetingiem jutro.
  25. A ja mam b5 i mam sporo elektryki To kiedy spota organizujemy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.