Treść opublikowana przez kar
-
[Audi A4 B5] Pęknięte sprężyny
Oglądałem na allegro, taki zestawik 700 złociszy...
-
[Audi A4 B5] Pęknięte sprężyny
Zaryzykuje i przejdę się do ASO Będzie powód aby się odstresować
-
[Audi A4 B5] Pęknięte sprężyny
Witam, Potrzebuje pomocy, pękły mi sprężyny na przodzie i nigdzie nie mogę znaleźć podobnych na Koszalinie. Sprężynki posiadają jeden pasek szary i 3 fioletowe, o kodzie 8D0411105P. Zna ktoś jakiś dobry zamiennik, albo wie gdzie można takie dostać. Jak nie znajdę to czeka mnie wymiana całej zawiechy , a tak fajnie teraz siedzi
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Zbliża mi się ten dzień, czas wymiany rozrządu. Mam takie pytanie jaki kupić i gdzie? silniczek mam 1.8 adr benzynka
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Lipa Panowie, robie 16 dany rade przełożyć spota na 17???
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Polne też są
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
coś się wymyśli
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jak praca pozwoli to też się zjawie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Zrobiło się ciepło i nie ma czasu
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie gdzie w koszalinie prostują alu? i ile za taką przyjemność wołają?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
dzięki kolego, a ten koleś nie jest przypadkiem naprzeciwko espersena?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
świec mi nikt nie kazał wymieniać, już mam zrobione na nich jakieś 45 000 i się zastanawiam czy ich już nie wymienić. a jeśli chodzi o gaz, to chyba będzie stage 3. będę zakładał w koszalinie w kameleonie bądź w jamnie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
gazu nie mam ale będę miał
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
mam. znalazłem coś takiego na allegro świece http://moto.allegro.pl/swiece-ngk-pfr6q-audi-a3-a4-tt-vw-golf-iv-4-1-8-i1627844877.html i przewody http://moto.allegro.pl/przewody-zaplonowe-beru-audi-a4-vw-passat-1-8-94-i1619774715.html http://moto.allegro.pl/ngk-vw-volkswagen-audi-a4-1-8-i1627792934.html
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
panowie, muszę wymienić świece i przewody w silniku. jakie zamontować?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
B5 też ma 5x112
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a dokładni gdzie się on znajduje? jadę do bemo więc zajrzę .
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
A ile za taką przyjemność? I czy w koszłkowie dostane gdzieś strumienice?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie mam pytanko, prawdopodobnie pierdzi mi już kart. dzisiaj się położę pod auto i będę wiedział dokładnie. Co będzie lepsze drugi kat czy stumienica? :gwizdanie:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Dzięki. Muszę pojeździć po Koszałkowie i się popytać co i za ile. Mam nadzieje, że w Koszalinie już nie matują miedzianych przewodów.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie, gdzie w Koszalinie najlepiej zagazować auto?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
u Makulskiego chyba z 50 - 60 zł, jakoś tak.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Też będę,
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jestem za jakimś meetingiem jutro.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
A ja mam b5 i mam sporo elektryki To kiedy spota organizujemy?