Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

redred

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez redred

  1. Koledzy dzisiaj jade sprawdzic ten dv i jezeli sie okaze ze puszcza jak sie dmuchnie to co moge zrobic zeby to na weekend zastapic....bo zanim dojdzie to kilka dni teraz minie...mam nadzieje ze to to i powiem temu mechanikowi kilka slow o jego wiedzy problem rozwiązany chłopaki...dobrze nakierowaliście..mechanik w zaparte ze to nie zawór tylko cos w rozrządzie...po podniesieniu auta w celu zdjęcia dv zauważyłem peknieta gumę przy turbinie...i stad lewe powietrze...autko naprawione....dzieki wszystkim za pomoc!
  2. Koledzy a jak sie okaze ze to faktycznie ten zawor dv powoduje ten dziwek to co najlepiej kupic w zamian???? w sumie to moglbym miec jakis tam ciekawy odglos sportowy ;];]...na allegro znalazlem to: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=audi+1.8t+dv&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-p-3-mt-0718
  3. no ten sam dokladnie...będę musial jutro gdzies z tym podjechac..dam znac jak cos się zmieni Witam...bylem u 2 mechanikow i jeden twierdzi ze jakis zawor a drugi ze nie ma pojecia co to jest...nagralem filmik i podsylam linka z innego forum gdzie gosciu ma to samo...http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=72&t=418402.....nie wiem co dalej robic...mam maxa juz ;] a to moj odglos: https://www.youtube.com/watch?v=4LHs6uWsZNA&feature=youtu.be
  4. a co wy na to jezeli sie okazuje ze ten silnik nie posiada takiego zaworu...tylko diesle...
  5. dzwiek jak na filmiku i pojawia sie nawet jak stoje...dodam gazu i puszcze i tez to slychac....
  6. Witam...a mial pan taki sam objaw?? bo auto tydzien temu wrocilo od mechanika z regeneraja turbiny i teraz mowi mi ze to nie jest nic wspolego jego naprawa (czy w przypadku regeneracji turbiny ten zawor jest wymieniany? naprawiany? zdejmowany??) i probuje mnie namowic na nastepna wizyte z otwarciem gornej pokrywy zaworow bo tam "sluchwkami" zdiagnozowal dzwiek ze cos na walkach rozrzadu itd....jestem wkurzony na maxa bo wpkowalem ladne pare groszy i pojawia sie znowu cos nowego.....mial pan ten sam dzwiek czy podobny??? pozdawiam
  7. dziwny odglos turbiny pufanie....to wpisując w Google pierwszy filmik ukazuje mój problem..roznica tylko taka ze moje audi to 1.8T ale dźwięk ten sam...z opisu kolega sądzi że turbina jednak moja dopiero po regeneracji...co to może byc pomóżcie!
  8. witam wszystkich audiholikow ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.