Treść opublikowana przez deep.water
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś na obwodnicy, na wysokości węzła Sidzina, ciemny sedan B8, KWI...06. pozdro dla kierownika. Mrugałem światlami
-
B8 TrOOOOp
panowie, ma ktoś na sprzedaż wkłady grzane do luster, asferyczne, do sedana przedliftowego (2008), ori??
-
B8 TrOOOOp
Kształt ten sam, ale wzory inne. czyli będą pasować, dzięki
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy dekory do przedlifta są takie same do sedana i kombi??
-
[Małopolska] Widziany, widziana
tak
-
[Małopolska] Widziany, widziana
to już mini-spota możemy zrobić w okolicy
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Srebny avant B8, KR...666,widziany na Borkowskiej, pozdro dla kierownika.
-
AUDI A4 B8 Kombi BLACK EDITION 2.0 Tdi
piękna sztuka, bezawaryjności
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
a na co konkretnie czekasz? na gotowy zestaw?
-
wklady lusterka grzane
A czy znasz jeszcze numer dla grzanych asferycznych??
-
wklady lusterka grzane
przedliftowe. oryginały z 2008r
-
wklady lusterka grzane
Panowie, poszukuje numerów wkładów grzanych do lusterka prawe i lewe. Limuzyna, rok 2008. Z góry dziękuje
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wygląda na to że moje pozdrawiam
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Panowie czy tu czasem nie ma pomyłki, czy aby za 000 979 019 E nie powinno być 000 979 020 E lub 000 979 132 E ?? Bo w wersji wyżej opisanej nie idzie zmontować. EDIT: prawidłowy numer to 000 979 020 E
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Witam, Czy ktoś ma lusterko wsteczne fotochrom oraz przyciemniane szyby z tyłu? Jak taki zestaw się sprawuje? Widać coś do tylu w nocy ??
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
A ja próbowałem zamówić w ASO w KRK i dostałem informacje ze towar nie jest dostępny do sprzedaży na polskim rynku. (tzn. zamówienie zostało przyjęte ale DE odmówiło realizacji)
-
AUDI A4 B8 AVANT 3.0 TDI CCWA MOC 240 KM 500 NM QUATTRO
piękna
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Cześć, orientuje się ktoś czy ten styropian (8T0012109A) pasuje również do sedana (b8, 2008r) ???