Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomciozcch

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomciozcch

  1. Witam mam problem z moim avancikiem otóż przy otwierabiu drzwi przednie oświetlenie wnętrza działa jak należy, środkowe działa jak pare razy przełącznikiem porobie, a oswietlenie bagażnika w ogóle nie działa. Żarówki są dobre, czytałem o tym i podejrzewam zimne luty ale nigdzie nie znalazłem tematu jak zdemontować te światełka jak wymontuje płytke zaniose do gościa i za 5 zł mi to przelutuje. Pomoże ktoś? Bo nie chce uszkodzić
  2. tomciozcch odpowiedział(a) na tomciozcch temat w 1.9TDI
    Nie posiadam vaga ale zajrze pod auto. Jak.nic nie znajde ogarne kogoś kto się podepnie. A mogę z tym jeździć? Musze zrobić trase 140 km dziś. Byłem pod autem i nic niepokojącego nie zauważyłem. Na postojuz jak gaz dodaje to.nie słychać jej dopiero podczas jazdy tak sie dzieje. Po gazowaniu w miejscu zauwazylem że lekką czarną plamę zostawia na asfalcie...
  3. tomciozcch opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Kupilem ostatnio audi a4 b5 1.9 tdi 110 km i zawiozłem je od razu do mechanika na rozrzad i plyny. Dodatkowo w warsztacie powiedzial.mi.mechanim ze jakis wezyk wyskoczyl od turbo i teraz powinien mieć wększą moc (czego nie odczułem) i wymienic trzeba było ten główny (o czym wiedziałem przy kupnie bo poprzedni właścieciel skleił dziurę jakoś domowym sposobem) o dziwo jak go kupowałem nie dymił i miał kopa. A kiedy odebrałem go od mechanika słychać taki dzwiek https://m.youtube.com/watch?v=WRjGKphbSccod razu zawróciłem.do.niego to stwierdził że wyje i bedzie wyło gorzej ale czemu przy kupnie nie wyło? Czy to oznacza że mam je pilnie oddac do regeneracji czy moge tak jeździć może mechanik czegoś nie podłączył ? Dodam że auto przyspiesza poprawnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.