-
Błękitny Władca Pierścieni staje do prezentacji:-)
Z którym pakietem?
-
Błękitny Władca Pierścieni staje do prezentacji:-)
-
Błękitny Władca Pierścieni staje do prezentacji:-)
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Akurat mają go na sklepie w Wawie.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Długo czekałeś na przesyłkę? Mam na miejscu do kupienia SWAGA i zastanawiam się czy czekać czy brać z iparts.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A jezdzisz może na LPG? Pytam bo nie wiem czy mam się spodziewać jakichś problemów przy strojeniu gazu.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Erka gdzie zamawiałeś ten napinacz Vaico?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam. Dev masz może jakiś komplecik 288 na tył (a4 b6 z tarczami i klockami) Nie mogę się dodzwonić do Ciebie.
-
Obudowa żarówki pozycyjnej
Ja mam u siebie i pasuje.
-
Obudowa żarówki pozycyjnej
Albo zamień sobie na gniazdo w5w to są na allegro i większy wybór żarówek http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6150484455
-
Obudowa żarówki pozycyjnej
W ASO nr 8E0941953
-
Wymiary tłumików ori a WMR 40 Ø 90
Dźwięk jest ok. Ale różnią się tym ze ori tłumiki mają rurę wejściową pod kątem z boku wspawaną a te mają centralnie od tył i trzeba trochę pokombinować z wygięciem rury.
-
Poprawa dźwięku
Ja polecam ten typ http://bmcar-tuning.com/produkt,3477,TLUMIK-WMR40-Cx1-&-216;-90-OWAL-KOD-93841.html Posiadam i mają fajny dźwięk i wygląd.
-
Problemy na gazie
Montowałem w MCCGas na korkowej w W-wie.
-
Problemy na gazie
Witam. Mam problem z nową instalacją Lpg. Instalacja składa sie z reduktora kme gold, wtrysków hanna niebieskie i komputer stag qbox+. Od samego początku falują obroty delikatnie w przedziale 700-800. Jak jest nierozgrzany to jak wcisnę pedał gazu do konca na luzie to na sekunde się krztusi i dalej leci normalnie. A trzeci problem to podczas 2 pierwszych przyspieszeń powyżej 4000 obrotów jak puszczę pedał gazu to spadają mi obroty i falują przez kilka sekund i czasami potrafi zgasnąć. Proszę was o pomoc w tym temacie.