AdamRysiek

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez AdamRysiek

1. W dniu 12.06.2015 o 22:17, tomekb7 napisał:

zrob logi dynamiczne w kanale 002+033+032 i 002+115+118 na 3 biegu od 1500 tys obrotow do odcinki na benzynie tylko.ale podejrzewam ze mozesz miec taki sam problem jak ja mialem ze przez trzy miesiace sie z takim bledem meczylem. ale dzieki uzytkownikowi lukasz 13 udalo sie rozwiazac:)

Cześć,

Jaka była przyczyna tej bogatej mieszanki?

2. 27 minut temu, Kosmita napisał:

Wczoraj były dwie b9 (a4 i a5), b8 (rs5), b7 i b6.. Prawie cały wachlarz.. A we wtorki jest 10+ samochodów i naprawdę wszystkich modeli a4/a5 więc zapraszamy. Jesteśmy ludźmi z zamiłowaniami do Audi, a nie do b9 ;) Więc śmiało. Wczoraj sobie grilla zrobiliśmy, a później na ciastko do centrum także i jedzienie i grill i spacer i rozmowy w fajnym towarzystwie.. Ja w domu po północy byłem dopiero..

PS. Hultaje lub Seaty też się pojawiają ;)

Wczoraj przesympatyczny wieczór :) oby więcej takich :)

miłego weekendowania :)

3. 53 minuty temu, Kosmita napisał:

A w weekend (sobota od 18:00) Audi Polska ma swój spocik otwierający sezon. Ma być grill itd Dużo aut. Kto ma chęć podbić jako delegacja A4-Klub?

PS. Z tego co ja kojarzę to na placu nr 1 nie ma żwiru. Tylko taka kostka dziurawa.. Żwir jest bliżej stadionu.

Tak, coś się dzieje w sobotę.

A w czwartek tez będzie "Rozpoczęcie sezonu Audi Klub Warszawa". I w czwartek pod stadionem zazwyczaj jest dużo samochodów :)