Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dzozda

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzozda odpowiedział(a) na dzozda temat w Audi A4 B5
    U mnie przyczyną były odbłyśniki. Ale sprawdź czy masz napięcie dobre na kostce i czy szyby reflektorów nie są matowe.
  2. dzozda odpowiedział(a) na dzozda temat w Audi A4 B5
    Nadszedł czas podsumować temat. Odbłyśniki zamówiłem z firmy regeneracja-hc, ponieważ zależało mi bardzo na czasie a oni wysyłali zregenerowane kielich po uzgodnieniach telefonicznych i za pobraniem kaucji w wysokości 50 zł za sztukę. Zregenerowane kielich wyglądały naprawdę dobrze. Po odkręceniu moich lamp przeżyłem szok. Jeden odbłyśnik dosłownie wysypał mi się na stół! Warstwy odbijającej światło praktycznie nie było. Ciekawe było natomiast, że drugi wyglądał całkiem nie źle. Okazało się również, że miałem połamane plastiki trzymające soczewkę, więc musiałem trochę rzeźbić klejąc plastiki. Ciekawe ile wytrzyma:) Na szrocie kupiłem silniczki, ustawiłem przesłony, złożyłem całość i udałem się na stację diagnostyczną. Okazało się, że źle ustawiłem przesłony i ku wielkiemu zdziwieniu gościa z obsługi w 5 min "przerobiłem" światła z angielskich na europejskie:) Na weekend zrobiłem około 500 km, z czego większość nocą i muszę powiedzieć, że efekt końcowy jest naprawdę dobry! W końcu mogę jeździć nocą bezpiecznie, pewnie i co ważne nikogo nie rażąc. Podsumowując koszty: Dwa zregenerowany odbłyśniki 205 zł + dwa silniczki na szrocie 50 zł + 15 zł za spawanie jednego uchwytu lampy + 10 zł za ustawienie świateł = 280 zł za sprawne lampy:) Pozdrawiam
  3. dzozda odpowiedział(a) na dzozda temat w Audi A4 B5
    Mam od nie dawna Audi i jestem nowy na forum wiec nie znam tutejszych majstrów:) Owszem jak jest jakiś master w tym zakresie to z chęcią skorzystam:)
  4. dzozda odpowiedział(a) na dzozda temat w Audi A4 B5
    Znalazłem na allegro aukcje, regeneracji odbłyśnika. Gadałem z gościem i sytuacja wygląda tak, że on wysyła nowy kompletny kielich z przesłonami europejskimi za 90 zl za sztukę a w zamian chce stare kielichy. Czyli za około 200 zł z przesyłka mam dobre lampy Valeo. Chyba tak będę robił. Poniżej link do aukcji: http://allegro.pl/naprawa-odblysnika-regeneracja-chromowanie-h7-i4682282168.html
  5. dzozda odpowiedział(a) na dzozda temat w Audi A4 B5
    Ale chyba jest możliwość odpowiedniego ustawienia przesłon w lampach, tak żeby świeciły jak europejskie?
  6. Ja zakładałem sekwencyjny LOVATO i jestem bardzo zadowolony, średnie spalanie w granicach 10-12 l gazu. Ale fakt, że cała instalacja kosztowała mnie 2800 PLN...
  7. dzozda opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Posiadam zespolone lampy Valeo jednak jest z nimi taki problem, że najprawdopodobniej są to angliki. Mają dziwne kąty świecenia. Ponadto wydobywa się z nich stanowczo za mało lumenów. Na kostce mam 12 V więc podejrzewam, że problem leży w samych lampach. Zapewne są już wypalone odbłyśniki. Dodatkowo nie mam silniczków i lampy są skierowane w ziemie... Końcowy efekt jest taki że jazda nocą jest skrajnie niebezpieczna bo naprawdę nic nie widać. Mam dwa pomysły na rozwiązanie mojego problemu i tutaj proszę was o radę. Pierwszy to kupno nowych lamp jednak obecnie nie stać mnie na nowe Valeo i mam do wyboru TYC albo DEPO, co o nich sądzicie? Druga opcja to reanimowanie moich Valeo, tzn regeneracja odbłyśnika, ustawianie przesłon + około 400 km drogi, ponieważ u mnie w mieście nie znalazłem dobrego fachowca w tym zakresie. Koszt w obu przypadkach będzie podobny 400 - 500 zł, więc pytanie która metoda przyniesie lepszy efekt? Dziękuje i pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.