Witam,
nie grają u mnie głośniki drzwi przednich bas i wysoki ton lewa i prawa strona na vag-u jest błąd x 2 głośników basowych lewa strona i prawa strona , przyczyną może być spalony bas który nie daje napięcia dalej do wysokiego tonu ???
Witam,
kupiłem b8 i od początku nie chce działać zmieniarka cd tzn:
lampki podświetlenie działa , po naciśnięciu przycisk LOAD zaczynają mrugać wszystkie lampki od płyt ,
zmieniarka nie wydaje płyt ani nie przyjmuje ,
CD unreadable wyświetla się po chwili przy każdej z płyt .