Treść opublikowana przez daniell-gda
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam, dziś byłem na hamowni i wyszło tak 487.1NM i 193KM czy nie za dużo NM mam
-
Xenon prawy gaśnie po kilku minutach jazdy
Dzięki za podpowiedzi w wolnym czasie zajmę się tym
-
Zderzak TYLNY AVANT POLIFT 2012 - 2015 do wersji 2008-2012
A co to za ładne końcówki wydechu na pierwszym zdjęciu
-
Xenon prawy gaśnie po kilku minutach jazdy
Witam, wczoraj podczas jazdy Xenon prawy zgasł i po chwili wyskakuje błąd żarnika jak wyłączę silnik lub zgaszę światła i zapalę to xenon zapala się i jest ok po jakimś czasie sytuacja się powtarza , barwa żarników jest taka sama jasna . coś się zaczyna kończyć może przetwornica może żarnik ktoś z was miał podobnie ??
-
jak wymontować dwumas ze skrzyni biegów Quattro
udało się dzięki za podpowiedz trzy torxy i wewnętrzna ośka wychodzi koło dwumasowe wydobyte
-
jak wymontować dwumas ze skrzyni biegów Quattro
wystarczy wyjąć ten przegub ??
-
jak wymontować dwumas ze skrzyni biegów Quattro
Witam , jak w temacie jak wymontować sprzęgło z dwumasem skrzynię już mam na glebie , przeszkadza mi półośka w skrzyni biegów nie wiem jak się za to zabrać , czy wykręcać prawą stronę tam gdzie znajduje się mechanizm różnicowy ??
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
poprawia tylko wygląd
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Witam, i tłumik już zrobiony z a5 3.0tdi przy okazji sprawdziłem wagę przybyło 5 kg tłumik 2.0tdi waga 10kg tłumik 3.0tdi waga 15kg
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Mega wygląda inne auto
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
i trzeba spawać ale od strony tłumików
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
dzięki , a dla pewności dyfuzor przy kombi sedan jest ten sam przy zwykłym zderzaku gdzie zakupiłeś redukcję ?? 2. króciec z poszerzeniem na 68/58mm (bez spawania, dwa skręty na obejmy) ile ma długości ????? http://allegro.pl/tlumik-redukcja-rur-rozne-srednice-lacznik-krk-i4919890016.html tu mają redukcję mam już kilka gratów tzn: tłumik , izolacje termiczną , wieszaki , redukcji mi brakuje spawarki nie mam na warsztacie chciałem zamontować bez wizyty u tłumikarza
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
każdy tłumik można doprowadzić do takiego stanu to nie są stare tłumiki żeby znacznie rdzewiały , nakładka druciana na wiertarkę i będzie jak nowy
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
ktoś próbował z wydechem od a5 3.0tdi bo dziś oglądałem i jest taki sam jak tu na zdjęciach
-
Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN
posiadam 2 sztuki http://allegro.pl/uchwyt-na-zakupy-bagaznik-audi-a8-d3-6y5867615-i4937901309.html
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
BYTE 7 bit 5 zmiana z 0 na 1 BYTE 8 bit 0 zmiana 0 na 1 ( skrzynia automatyczna) * jesli nie posiadamy to nie kodujemy BYTE 8 bit 1 zmiana 0 na 1 (servotronic) * jesli nie posidamy to nie kodujemy BYTE 8 bit 2 zmiana 0 na 1 ( silnik) BYTE 8 bit 3 zmiana 0 na 1 ( zawieszenie ) * jesli nie posiadamy to nie kodujemy BYTE 8 bit 4 zmiana 0 na 1 ( ADS ) BYTE 8 bit 5 zmiana 0 na 1 ( Sportowy dyferencjał QUATTRO) * jesli nie posiadamy to nie kodujemy BYTE 17 bit 7 zmiana z 0 na 1 ( włącza info na wyświetlaczu MMI ) BYTE 19 bit 6 zmiana z 0 na 1 ( umozliwia własciwa kontrole podswietlenia dla przełacznika ADS) tak i niewiele z tego się wyświetlało , w sumie to niewiem jak mam basic plus czy to nie za bardzo wiem z jakich ustawień korzystać czy DLA POSIADACZY CONCERT/SYMPHONY czy MMI 2G , MMI 3G
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
w wersji z mmi 2G basic plus czerwone nie da się zamontować przycisków ?? jak sterować ustawieniami bo nie ma w car
-
subwoofer podłaczenie MMI 3G BASIC
Witam, mam mmi basic plus nagłośnienie z sub czy wymiana samego sub na b&o poprawi ten marny bas ?
-
kanapy sedan a kombi
Dzięki !
-
sonda lambda zbyt wysoka dawka
kiedyś miałem audi s8 d2 2002r. jak zapaliła się sonda to tylko komputer ale myślałem że coś się już zmieniło po tych kilku latach , a z tą sondą to każda jest taka sama tylko wtyczkami się różnią kolorami wtyczek , jeszcze mam sondę od a8 d3 4,2 tdi i widziałem że jest bez literki na końcu jak wymontuje z b8 sondę coś podpasuję
-
sonda lambda zbyt wysoka dawka
jest normalne dojście do sondy czy trzeba kombinować by ją wydostać , czy po wyminie błąd sam zniknie czy kompa trzeba by wykasować ?? sonda do 2.0tdi ma numer częsci : 8R0906262 a 3.0tdi ma 070906262B posiadam taką i czy może być od 3.0tdi nie zmieni parametrów odczytu ?
-
sonda lambda zbyt wysoka dawka
Witam, od kilku dni pali mi się check , na kompie wyszło sonda lambada rząd cylindrów 1 , wysoka dawka , nie da się wykasować błędu sonda nadaję się do wymiany ?? gdzie się znajduje ta sonda ktoś posiada numer części sondy ?
-
Gorące koła tylnie.
Witam, już kupione , nie miałem czasu tym się zająć , wystarczy wymienić oring tłoczka ?? zaciski niewiele kosztują do b8 w używce
-
Gorące koła tylnie.
mam podobnie u mnie tzn. jak kupiłem auto to prawy zacisk grzał się i piszczał , wymieniłem zaciski i cisza pomogło prawa strona , po niewielkim czasie odezwał się lewy zacisk piszczy przycisnę hamulec przestaje puszczam piszczy , ostatnio lekko grzeje się zamówiłem następny zacisk może pomoże wymiana ,
-
Filtr oleju jaki symbol
olej nie wiem jaki był , wiem ze 5w40 moja pierwsza zmiana w tym aucie