Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Filtr oleju jaki symbol


daniell-gda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę wymienić olej i filtr oleju , jakiego filtra mam szukać, może ktoś wie jakie filtr ma oznaczenia numery ??

do silnika CAGA

JAKI OLEJ LEJECIE DO CAGA ?

SPECYFIKACJA 507

MOTUL SPECIFIC 5W30 KTOŚ UŻYWA ?

Edytowane przez daniell-gda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filt oleju do silnika z oznaczeniem CAGA ma oznaczenie np. W/G MANN HU 719/7x / zamienia sie to np na BOSCHA 1-457-429-192

Olej, zawej taki jaki zalewałeś do tej pory tak będzie najlepiej, bo można przekombinować. A jeśli było wcześniej ok na tym co miałeś to po co experymentować.

Jak coś mam oleje i filtry <zapraszam>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja ma być 504/507 a trudno mi polecić i podejżewam że kto tu się nie wypowie to będzie swoje polecał, znajdzie się taki co poleci motula, co Liqu itp, itd

Motul jest ok oliwką, tak więc możesz się nad nim zastanowić, polecam również liqiu moli do tego płukanka, środek MS02 i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o oleju QUANTUM LongLife III 5w30 spec. 504-507?? w jednym z serwisów w UK (to jest taki niezależny serwis Audi / VW) powiedziano mi że taki zalewają bo to orginał z grupy VAG i oni tylko tego używają, jest to mój pierwszy serwis w Audi i sam niewiem czy dać im żeby zalali ten Quantum czy wybrać Motul lub ten Liqiu Moli???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jakiej firmy kupić filtr oleju do 2.0 TDI CAGA bo słyszałem żeby nie kupować filtrona nie wiem czy to plotki czy coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np.MAHLE

No ok może być MAHLE ale czy też o tym słyszałeś że nie Filtron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam temat:

potrzebuje oznaczenie numeru filtra oleju do Audi A4 B8 2012r 2.0TDI 143KM multitronic, kod silnika CJCA, nr Vin: WAUZZZ8K1DA022643

Niestety przeszukałem forum jak i google i wychodza dwa sprzeczne (HU 7008 z, HU 719/7 x) wiec nie wiem co zakupic, tym bardziej, ze szykuje sie do pierwszej wymiany oleju.

Prosze o porade.

Edytowane przez mgajder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...