Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

buly8d

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez buly8d

  1. Może ktoś miał taki problem z czytnikiem kart, wszystko działa czyta ale po ok 10-15 min szaleje i się zawiesza trzeba wyjąć włożyć z powrotem i tak to skutko czasami chwyci czasami nie. i to zawsze jak się silnik zagrzeje może to tyko moje spostrzeżenie ale zimą trwa to ok 20-25 min a czasami wcale będę wdzięczny za pomoc.
  2. No to spokojnie jak na razie to tylko i wyłącznie przy odpalaniu ten dźwięk towarzyszy mam nadzieje ze da rade dziekuje
  3. dziękuje za pomoc juzz sie umówiłem na wymiane tak jak mówisz znalazłem luk za 1120 dokładnie a powiedzcie czy jest jakaś reguła ile może jeszcze wytrzymać bo murze zrobić ok 700 km czy da radę
  4. nie własnie coś takiego robi tylko przy odpalaniu podczas jazdy jeszcze nigdy sie nie zdążyło żeby cokolwiek pukało stukało czy pod górą czy przy 60 km/h
  5. on nie ma dwumasu w multitronicku jest dwumas na 100% I to by sie zgadzało,ze na cieplym bardziej tlucze niz na zimnym. ale w aso powiedzieli ze pod tym vin w samochodzie nie ma koła dwumasowego pewnie praktykant nie wiem jutro jeszcze raz skocze do audi jesteś na 100 procent pewny ze to dwumas może pompa wysokiego ciśnienia bo zachowuje sie jak by paliwa nie miał jak do dam gazu troszke to od razu zachwyci. jeden mechanik również mówił ze sa am jakieś wałki od równowagi szczerze sam już nie wiem bo wymieniłem pompo-wtryski z myślą że to one a tu d*pa a kasy wpakowałem dużo i teaz juz nie chce metodą prób i błędów tylko konkretnie
  6. on nie ma dwumasu w multitronicku jest dwumas na 100% I to by sie zgadzało,ze na cieplym bardziej tlucze niz na zimnym. ale w aso powiedzieli ze pod tym vin w samochodzie nie ma koła dwumasowego
  7. on nie ma dwumasu
  8. Jak pytałem w Aso to powiedzieli po vin ze nie ma ok wieczorem wrzucę zimny silnik ciepły silnik 90 st
  9. Tam nie ma dwumasy tam jest skrzynia dsg multitronik 7 biegowa a jeżeli chodzi o świece żarową to na ciepłym pali sie tylko sekundę Rozrusznik nie był wyjmowany
  10. witam mam audi a4 b7 2006 jest on po regeneracji pompowtrysków wymianie rozrządu bo byłem przekonany jak i mechanicy że to jest problemem w tym aucie. podczas odpalania (głównie na ciepłym silniku na zimnym nigdy mi tak nie zrobil) po włączeniu zapłonu i odczekaniu chwili aż swiece sie zagrzeja sa one ciepłe wiec trwa to max 6 sekund słychać że pompa po pchneła NOw momencie odpalania z okolic silnika, skrzyni biegów słychać głośny klekot ok 2 s czasami zgaśnie i operacje trzeba powtarzać i po trafi tak zrobic dwa trzy razy mam wrażenie że jak doda sie odrobine gazu to silnik zachwyci po tym wszystkim wyrzuci jeszcze czarną chmure mam wielką proźbe jeżeli ktoś może wie co to prosze o komentarz bo jestem już zrezygnowany każdy mechanik mówi co innego a tak na prawde nie może tego naprawić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.