Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gorzowiak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorzowiak

  1. No też o tym myślałem aby dolot zdemontować, a nawet zastanawiałem się czy z kanału nie będzie od spodu łatwiej ;-) W sobotę sprawdzę czy uda się z minimalną opcja demontażu dolotu i osłony...
  2. Witam, Mam problem z wymianą przewodów wysokiego napięcia w silniku AHL, czy w każdej wersji jest tak utrudniony dostęp ? Jak sobie z tym poradziliście ?
  3. gorzowiak odpowiedział(a) na gorzowiak temat w 1.6
    No i już wszystko jasne. Pompa paliwa uszkodzona... Szkoda, że w nawale pracy nie odczytałem wiadomości to chętnie bym tą pompę kupił, a tak kosztowała mnie zabawa 350zł. Pozdrawiam.
  4. gorzowiak odpowiedział(a) na gorzowiak temat w 1.6
    Niestety nie wiem jakie ciśnienie jest, dopiero w środę sprawdzę. Ale mam wrażenie, że to jednak świece ngk są powodem całego zamieszania. Jutro to sprawdzę...
  5. gorzowiak opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, Przeglądałem forum z podobnymi problemami ale mimo wszystko nie znalazłem odpowiedzi... Ale od początku.... Kupiłem Audi A4 B5 1.6 AHL przebieg 280000, stan techniczny samochodu niby dobry ale... poprzednik nie wymieniał chyba w nim nic nawet filtry były niewymienione. Świece i kable oraz rozrząd również nie.. Auto strasznie muliło. Wymieniłem filtry wszystkie włącznie z olejem oraz rozrząd. Autko po wymianach chodziło jak należy, tylko obroty falowały ale po wyczyszczeniu przepustnicy i adaptacji metodą rozłączenia aku wszystko wróciło do normy. Po dwóch dniach wymieniłem świece (bez kabli ponieważ ciężko się tam dostać) od tego momentu odczułem problemy z odpalaniem samochodu ale jak odpalił to już jechał bez problemu (świece NGK). Ale po kolejnych dwóch dniach auto zaczęło mieć problem z pompą paliwa tak jakby ciężko pracowała a po kolejnych 2-3dniach auto zaczęło mi gasnąć podczas jazdy i przy próbie ponownego odpalenia już nie chodziła pompa paliwa. Kolejnego dnia wszystko wróciło do normy i pompa zaczęła pracować, auto odpala i jedzie parę kilometrów i później znów gaśnie i pompa nie działa... Czy ktoś mi może podpowiedzieć co się dzieje ?? Acha komputer nie pokazuje żadnych błędów....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.