-
ZLOCIK W KOSZALINIE PODZIEMNY PARKING 22.11.2014
Witam zakładam nowy temat w związku z jakimś zlocikiem pasjonatów audi w koszalinie wieczorkiem gdy podziemny parking bedzie w miare pust w innych miastach coś sie dzieje więc fajni by było jak by i u nas zaczęło coś sie dziać zapraszam wszystkich chętnych
-
a4 b5 POMOCY ZŁAMANY KLUCZYK
Starałem sie kręcić ... i nie ma opcji ani rusz go jutro jade po nową stacyjke od tego samego samochodu moze cos sie uda wykombinować : ) a na metalu jest napis AH czekam na wasze propozycje dalej
-
a4 b5 POMOCY ZŁAMANY KLUCZYK
O to chodzi że nie wiem czy dam rade odblokować bo kluczyka większa połowa jest w stacyjce i ani w lewo ani w prawo sie nie kręci blokada taka jakaś jest
-
a4 b5 POMOCY ZŁAMANY KLUCZYK
okej dzięki za pomoc w razie co będę tu pisał jeszcze pozdrawiam Zapomniałem jeszcze zapytać jak zdemontować starą stacyjkę jakie narzędzia do tego zabrać i czy jak mam zblokowaną kierownice to ma znaczenie bo samochodem teraz ani rusz
-
a4 b5 POMOCY ZŁAMANY KLUCZYK
OHoho kolego a jak bys mi mógł tak bardziej to rozpisać na mój prsoty rozum ;d http://allegro.pl/audi-a4-1-6-96r-stacyjka-i4757302718.html i np czy ta stacyjka by pasowała i jak bym miał to zrobić
-
a4 b5 POMOCY ZŁAMANY KLUCZYK
Witam Dziś miałem nieprzyjemną sytuacje złamał mi sie kluczyk w stacyjce audi a4 b5 1.6 KAT 95 r czy ono ma imo czy wystarczy sama wymiana stacyjki .
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ktoś może chętny w następny piątek lub sobotę na małe spotkanie na podziemnym parkingu w forum ;>
-
Zegary / światła tyle
Rozumiem dzięki panowie
-
Zegary / światła tyle
Witam chciał bym w swojej audi wymienić zegary na jakieś fajniejsze myślałem nad jakimś fajnym podświetlanym mogli byście podrzucić mi tutaj swoje propozycje i jakie te zegary bym mógł zamontować z góry pozdrawiam
czapa97
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta