Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matex91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matex91

  1. matex91 odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    Własnie to jest dziwne jednemu bulgocze drugiemu nie powód póki co nie znany .
  2. matex91 odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    Jak wczoraj sprawdzał to zacisnoł ten przewod co jest zaznaczony z podcisnienia i była cisza .
  3. matex91 odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    kawowy19 a mogł ten dzwiek sie nasilić np po wymienie ,dlatego ze tamten filtr był zawilgocony i lekko juz zabrudzony . I teraz pytanie do tych co mają silnik BEX czy im tez tak bulgocze . Dziś lub jutro postaram sie zrobić filmik i wrzuce go .
  4. matex91 odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    własnie że już go nie mam niestety .Kupiłem filtry i olej u dzika na forum . Wiec go osobiscie nie widziałem ani nie dotykałem . Tez mi sie wydaje ze to moze być filtr powietrza ale Firma Mann to raczej dobra firma . Teraz włożony jest Mann C27192/1. Zadzwoniłem do Aso i gosciu powiedział 109 zł za filtr odrazu podziękowałem
  5. matex91 odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    Filtr kupilem z firmy mann a jaki był wczesniej w niemcowni nie wiem bo mechanik mi to wymieniał w raz z olejem .Dziś byłem u niego i dalej to samo wszystko po podłaczane jest .
  6. matex91 odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    Panowie podepne sie pod temat bo mechanik zmienił filtry i olej .Mam mały problem własnie bulgocze mi gdzieś koło filtra powietrza . Przy gaszeniu go w garazu słychać tez choćby z dwa razy tak zabulgotał.Dodam że przed wymianą tego nie było .
  7. Chciałem 0W40 jest Motul dostepny a póki co LM 0W40 nie ma więc wziołem Motula .Wrażenia po wymienie oleju i wszystkich filtrów chodzi równo można powiedzieć że ciut ciszej na biegu jałowym .Miałem dylemat ale wybrałem Motula .
  8. nie chodzi tam o dojazd wiadomo nie będe jechał pół polski żeby zrobić wydech .Tylko szukam firmy która zrobi to porządnie nie zdupczy sprawy
  9. jeszcze słyszałem ze jest jakaś firma w Żorach i Siemianowicach Śląskich.
  10. Witam poszukuje konkretnej firmy która sie zna na wydechach z tzw kwasówki . W Ślaskim woj lub gdzieś w obrebie do 50 km .
  11. Po weekendzie zdam relacje jak cyka na Motul x max 0W40 .Zakupione u dzika szybko prosto i na temat:)Myślałem jeszcze nad LM 0W40 ale wszędzie jest niedostępny.
  12. Zamówiony olej Motul X-Max 0W40 i komplet filtrów chyba zastosuje płukanke bo nie wiem na czym jezdził
  13. MOTUL 8100 X-CESS 5W40 vs Luqui Moly teraz taki dylemat czym sie rózni czy nie ma zbytnio znaczenia?
  14. Witam mam problem zaczepem tzw dokładki zderzaka (hokeja).Otóż parkowałem pod domem i lekko zahaczyłem ale na szczescie nie porysowałem jej .Teraz tylko pytanie czy dostane taki zaczep bo trzymać trzymie ale nie tak jak z prawej strony .Pomoże ktoś ?
  15. To napisz jak Ci to wyszło. Bo ja przed wczoraj jak parkowałem pod domem to tylko usłyszałem chocbym zderzak tylni zostawił na ziemi. Ale odwineła sie na zewnatrz kawałek tej dokładki do zderzaka . Akurat złozyło sie ze na przeglad jechałem .Był na podnosniku paskudnie to wygladało ale wskoczył jakos do srodka kawalek wywinetej tej dokładnie ale zauwazyłem ze nie trzymie tak jak z drugiej strony.Idzie taki zaczep gdzieś dostać przy okazji zapytam bo nie chce nowego tematu zakładać w dziale nadwozie.
  16. A jeśli chodzi o filtry to jakiej firmy ?wczesniej do 100 dawalem filtrona ale chyba jest coś półke wyżej?o Turbinke trzeba dbać to prawda:)
  17. Jest niedostepny ale coż. Cenna przebija wszystkie chyba oleje . Do diesla jest i do benzyny czyli do wszystkiego i do niczego czy to okreslnie nie pasuje do tego oleju ?Teraz jeszcze poczytałem na forum dodam audi nie ma gazu załozonego i pytanie ow40 czy 5w40 ? Czy płukanka nie zaszkodzi silnikowi ?
  18. Czyli 0W40 LM bedzie najlepszy do tego silnika przejchane ma 140 tyś km.
  19. Mam pytanie dla mnie to strasznie za nisko zero komfortu trzeba uwazc koleiny itp . Na jakie zawieszenie szło by zmienić moze jakieś gwintowane ?
  20. Witam jak w temacie chciałbym sie dowiedzieć na co zwracać uwage przy tym silniku . Pierwszy samochod benzynowy i quattro .Mam jak zadbać o tzw quattro . Jaki olej najlepszy do tego samochodu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.