Treść opublikowana przez matex91
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
Własnie to jest dziwne jednemu bulgocze drugiemu nie powód póki co nie znany .
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
Jak wczoraj sprawdzał to zacisnoł ten przewod co jest zaznaczony z podcisnienia i była cisza .
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
kawowy19 a mogł ten dzwiek sie nasilić np po wymienie ,dlatego ze tamten filtr był zawilgocony i lekko juz zabrudzony . I teraz pytanie do tych co mają silnik BEX czy im tez tak bulgocze . Dziś lub jutro postaram sie zrobić filmik i wrzuce go .
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
własnie że już go nie mam niestety .Kupiłem filtry i olej u dzika na forum . Wiec go osobiscie nie widziałem ani nie dotykałem . Tez mi sie wydaje ze to moze być filtr powietrza ale Firma Mann to raczej dobra firma . Teraz włożony jest Mann C27192/1. Zadzwoniłem do Aso i gosciu powiedział 109 zł za filtr odrazu podziękowałem
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
Filtr kupilem z firmy mann a jaki był wczesniej w niemcowni nie wiem bo mechanik mi to wymieniał w raz z olejem .Dziś byłem u niego i dalej to samo wszystko po podłaczane jest .
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
Panowie podepne sie pod temat bo mechanik zmienił filtry i olej .Mam mały problem własnie bulgocze mi gdzieś koło filtra powietrza . Przy gaszeniu go w garazu słychać tez choćby z dwa razy tak zabulgotał.Dodam że przed wymianą tego nie było .
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
Chciałem 0W40 jest Motul dostepny a póki co LM 0W40 nie ma więc wziołem Motula .Wrażenia po wymienie oleju i wszystkich filtrów chodzi równo można powiedzieć że ciut ciszej na biegu jałowym .Miałem dylemat ale wybrałem Motula .
-
Audi a4 b6 1.8 T BEX kompletny wydech z kwasówki.
nie chodzi tam o dojazd wiadomo nie będe jechał pół polski żeby zrobić wydech .Tylko szukam firmy która zrobi to porządnie nie zdupczy sprawy
-
Audi a4 b6 1.8 T BEX kompletny wydech z kwasówki.
jeszcze słyszałem ze jest jakaś firma w Żorach i Siemianowicach Śląskich.
-
Audi a4 b6 1.8 T BEX kompletny wydech z kwasówki.
Witam poszukuje konkretnej firmy która sie zna na wydechach z tzw kwasówki . W Ślaskim woj lub gdzieś w obrebie do 50 km .
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
Po weekendzie zdam relacje jak cyka na Motul x max 0W40 .Zakupione u dzika szybko prosto i na temat:)Myślałem jeszcze nad LM 0W40 ale wszędzie jest niedostępny.
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
Zamówiony olej Motul X-Max 0W40 i komplet filtrów chyba zastosuje płukanke bo nie wiem na czym jezdził
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
MOTUL 8100 X-CESS 5W40 vs Luqui Moly teraz taki dylemat czym sie rózni czy nie ma zbytnio znaczenia?
-
Audi a4 b6 dokładka tylnego zderzaka s-line
Witam mam problem zaczepem tzw dokładki zderzaka (hokeja).Otóż parkowałem pod domem i lekko zahaczyłem ale na szczescie nie porysowałem jej .Teraz tylko pytanie czy dostane taki zaczep bo trzymać trzymie ale nie tak jak z prawej strony .Pomoże ktoś ?
-
audi a4 b6 quattro 1BV za nisko ..
To napisz jak Ci to wyszło. Bo ja przed wczoraj jak parkowałem pod domem to tylko usłyszałem chocbym zderzak tylni zostawił na ziemi. Ale odwineła sie na zewnatrz kawałek tej dokładki do zderzaka . Akurat złozyło sie ze na przeglad jechałem .Był na podnosniku paskudnie to wygladało ale wskoczył jakos do srodka kawalek wywinetej tej dokładnie ale zauwazyłem ze nie trzymie tak jak z drugiej strony.Idzie taki zaczep gdzieś dostać przy okazji zapytam bo nie chce nowego tematu zakładać w dziale nadwozie.
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
A jeśli chodzi o filtry to jakiej firmy ?wczesniej do 100 dawalem filtrona ale chyba jest coś półke wyżej?o Turbinke trzeba dbać to prawda:)
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
Jest niedostepny ale coż. Cenna przebija wszystkie chyba oleje . Do diesla jest i do benzyny czyli do wszystkiego i do niczego czy to okreslnie nie pasuje do tego oleju ?Teraz jeszcze poczytałem na forum dodam audi nie ma gazu załozonego i pytanie ow40 czy 5w40 ? Czy płukanka nie zaszkodzi silnikowi ?
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
Czyli 0W40 LM bedzie najlepszy do tego silnika przejchane ma 140 tyś km.
-
audi a4 b6 quattro 1BV za nisko ..
Mam pytanie dla mnie to strasznie za nisko zero komfortu trzeba uwazc koleiny itp . Na jakie zawieszenie szło by zmienić moze jakieś gwintowane ?
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
Witam jak w temacie chciałbym sie dowiedzieć na co zwracać uwage przy tym silniku . Pierwszy samochod benzynowy i quattro .Mam jak zadbać o tzw quattro . Jaki olej najlepszy do tego samochodu ?