Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matex91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matex91

  1. Przedstawie swoją a4 miała być na sprzedaż ale póki co zostaje ze mną :)To z grubsza tak a4 b6 1.8 BEX quattro sedan przebieg na dzien dzisiejszy skromny 133 tyś km . Wyposażenie nie jest najgorsze choć brakuje czujników parkowania przynajmniej tył. Wyposażenie : -rolety na tylnich szybach najlepszy bajer hehe -grzane stołki przód i tył. -bixenony. -el lusterka . -el szyby przód. -pakiet s-line zewnętrzny. -pakiet s-line wewnętrzny . -oczywiście skrzynia 6 biegowa . -nagłosnienie bose . -fotele Recaro z pełną el. Samochód jest ze mna niecałe 3 lata . Ostatnio z grubszych rzeczy czyli w tamtym miesiacu wymieniłem wszystkie żarówki tylnich lamp i kierunki w przednich lampach odrazu lepiej swieci A na dniach czeka go trzecia wymiana oleju OW40 filtru powietrza i oleju, płynu hamulcowego i chłodniczego ,olej w skrzyni biegów prosto od Dziki z forum Z rzeczy które byly wymieniane od poczatku jak ze mną jest :napinacz paska wielorowkowego, pasek rozrzadu , łozysko z alternatora, pasek z alternatora, swiece zapłonowe, czujnik połozenia wałka rozrządu, uszczelka pod pokrywa zaworów Pozdrawiam
  2. OW40 to jest teraz czeka mnie 3 wymiana i bez zastanowienia wybór pada na 0W40
  3. Takie pytanie ile kosztuje uzywane zawieszenie 1BV kompletne przód i tył ? W nastepnym miesiacu chce zmieniać na 1BA i orientacyjnie chce sie dowiedzieć ile wołaja za taki zawias .
  4. 0W40 tez mozesz zalać
  5. wycieraczki kupywałem teraz w styczniu z Valeo do swojego bex.
  6. Tak samo pamietam jak kupywałem swojego BEXA nie było znaczków z przodu i z tyłu . Zawsze sie zastanawialem ale widac ze niektórzy tez tak maja w orginale .
  7. powiedz mi jak gaz Ci sie sprawuje ?
  8. 2.4 V6 mało tego jezdzi w B6 .Ale dzwiek lepszy niz w 1.8 T jedyny minus chyba tylko mulittronic
  9. zgadza sie czujnik połozenia wału pada
  10. Pierwszy raz sie tak zdarzyło . Ale kiedys tez miałem ze mi 1 biegu przerwało na 1 s ale nie bylo ze zgasł i zima .Bedzie trzebalo sprawdzic .Swiece nowe nowy olej filtry a tu taki klops Słyszałes wogóle o czyms takim ? szukam po tematach i nie ma podobnego .I audi jest bez LPG.
  11. Vag bedzie podliety w poniedziałek bo nie mam u siebie .
  12. Witam pierwszy raz mi sie takie cos wydarzyło . Jade z 15 km swoim 1.8 T 200 m przed garazem go przytyka na 1 sekunde zeby za 20 m przy skrecie zgasł pojawiły sie kontrolki i nie idzie go odpalić . Rozruszniki kreci akmulator sprawny a najlepsze na drugi dzień pali od strzała Pany co to mogło by byc wstepnie ? dobrze ze sie tak nie stało na jakims skrzyzowaniu np skret w lewo było by nie ciekawie .
  13. 0W40 jest dobry olejem napewno lepszy niż 10W40 bez porównania X -max 0W40 motula mam w swojej a4 .
  14. Juro zamawiam olej LM 5 W40 do starej audiczki bo a4 mam zalany 0W40 motul pali od strzala ale benzyna to benzyna
  15. hahaha to mowisz zmiana oleju powinna pomóc ?
  16. w sumie masz racje bo dzisiaj -10 na placu akmulator dobry swiece grzeja paliwo dobre a ciezko mu to idzie a z wydechu na trawe taka czarna sadza. według mnie to olej ale czy 10W40 moze miec problem przy takiej temperaturze .?
  17. myslalem nad płukanka ale az strach lać silnik z 88 roku
  18. takie pytanie stary silnik i jaki olej jedzi na 10W40 ale widac ze mroz robi swoje . Silnik jest z audi 100 2.0 TD 100hp oznaczenie NC
  19. Witam tak jak w temacie mam orginalne zawieszenie 1BV i chce je zmienic bo sztywne jest przez koleiny musze zwalniac do minimum i oczywiscie zero komfortu. Dlategp przymierzam sie do jakiejś zmiany koszt takiej modyfikacji ? i co trzebało by zmienic wyczytałem ze sprezyny i amory ?wiadomo co kto lubi ale to nie jest zawias na nasze drogi
  20. Fotele takie jak u mnie robią robote a tak to wyposazenie malina
  21. matex91 opublikował(a) temat w Śląskie
    Tak jak w temacie gdzie robia to najlepiej ? czytalem o aluexpress moze ktoś ma inny zakład Felg jest 18 calowa .
  22. Samochód bajerancki sam by zamienił swoje 1.8 T na takie 4.2
  23. wolny nie wolny z poczatku rakieta ale teraz sie przyzwyczaiłem do mocy i już troche brakuje .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.