-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Panowie 20 cali 9J ET 40 spasuja ma KtoS założone?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Panowie 20 cali 9J ET 40 spasuja ma KtoS założone?
-
Audi A4 B6 2.5 TDi AkE quattro bi-xy b8 S4 18 Gwint AP
Oczywiście:)Jestem za:)
-
[B6 BFB] A4 1.8T S line
Bardzo ladna sztuka;)Powodzenia w modach
-
Audi A4 B6 2.5 TDi AkE quattro bi-xy b8 S4 18 Gwint AP
Autko widziane na żywo dzisiaj;)Dobra robota
-
[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
Mam nadzieje ze będzie więcej spotkań
-
[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
Pomalutku i do przodu:)Wszystko będzie:)
-
[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
Dzięki Panowie takie opinie miło przeczytac; )Człowieka to napędza jeszcze bardziej do działania;) Audi przed Nysą 2k16 przeszło korekte i zabezpieczenie lakieru powłoką Echelon Zen Xero II, oraz czyszczeniu wnętrza Mała sesja:)
-
Stuki przy skręcie
Taka sytuacja Panowie.Po daniu do felg 19 cali dystansow 5mm zaczęły się stuki przy skręcie.Nie zawsze.Co może być przyczyną?dystanse dane na przód i tył.
-
[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
Bardzo dobrze;)
-
[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
Szczerze cały czas kupuje nankang i sobie chwalę; ) Dawno nic nie działo:)Nie wrzucałem zdjeć ponieważ wiecej dodaje na Fb niż tutaj:)Ale proszę bardzo foteczki:)Zamontowany heble 320mm wraz z klockami i Tarczami
-
Dystanse 5mm
Spocxko czyli bez kołnierza.Dzieki za info
-
Dystanse 5mm
Panowie pytanie dystanse 5mm brać z kołnierzem czy bez?
-
[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
Setup letni:) Oponki nankang NS2
-
[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
Dzięki podasz mi namiary na siebie;)To potem się spotkamy na Vagu;)