Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matex91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matex91

  1. Wnętrze pasuje skóra beżowa tylko troche bardziej widać brud no i BEX .
  2. najlepsze z tego r nse tez bym chciał w swoim mieć
  3. sedan to sedan rakieta
  4. matex91 odpowiedział(a) na JUR temat w Audi A4/S4 B6
    nie ten dział.
  5. matex91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    0W40 u mnie Motula zero problemów nic sie nie poci.Wycieki trzeba niwelować a nie zatykać gęstszym olejem .
  6. 5W40 lub 0W40 bierz
  7. Nie mówie że w Aso dają chinszczyzne tylko chce powiedzieć ze wiekszość rzeczy robią w Chinach .Choć jak kupujemy w serwsie to mam tą swiadomość ze dana rzecz wytrzyma wiecej niż ta nie orginalna.
  8. A ślizgi wiesz moze ile kosztują? mnie tez to czeka wiec sie zastanawiam .Orginał czy zamiennik jeszcze łancuch to pól biedy 300 zł ale napinacz koło 2 tyś to sporo . Jest dylemat hehe:) jestem ciekawe czy w Aso chińszczyzny nie walą ale raczej nie powinno takiego czegoś mieć miejsca .
  9. Bielsko Super Shine :)znają sie na robocie kumpel tam dawał swoj samochod przed sprzedarza niebo a ziemia .
  10. radko123 jakiej firmy łańcuszek i napinacz?:)juz wiem nie doczytałem . A ślizgi wymieniałeś ?
  11. Ma sie rozumieć tzw na zamówienie .
  12. Czyli mam rozumieć że tarcze kolcki zaciski jarzma przewody mozna dostać z jednym strzałem u Ciebie.
  13. Po odpowiedzi widać że dużo z tego kasy nie będzie hehe:)
  14. To zostane przy 320 /288 bo mam dobre zimówki nie bede zmieniał opon .Myśle na poczatek starczy lepszy płyn hamulcowy przewody i nowe tarcze ,klocki.Musze to podliczyć bo za głowa sie chyca:)Dziku napisał mi ile za tarcze i klocki a u Ciebie cennowo ?
  15. Nigdy nawet nie myślałem ze zaciski bede miał jakiegoś koloru hehe . Powiedz mi a z S4 b6 pasują czy są sporo drozsze?Tarcze zimmeriny wentylowane czy zwykłe ?
  16. To nie ma co sie zastanawiać tylko trzeba troche kasy naskrobać i można podejść odrazu do tego tematu :)Przewody na nowe jakieś konkrety polecasz nie mówie za 3000 tys zł tylko żeby były lepsze od seri i pasowały bez problemu.
  17. A jesli chodzi o skutecznosc hamowania to jest zauważalna ?
  18. 288 mm na pewno na tył tylko teraz rozchodzi sie o cenne jarzma zacisków moze jakieś lepsze przewody hamulcowe lepszy płyn hamulcowy?
  19. Zrobie jutro foto ale 320 mm pod 16 spokojnie podejdą ? 320 myśle że starczy bo na torze nie bede nim jezdził .
  20. Dev jeszcze pare pytań zaciski i jarzma.W jakiej cennie byś miał bo mysle 320 mm na przod lub 345 mm ale zimowe koło ma 16 i czy pózniej podejdą koła pod te hamulce ?
  21. czytałem jeszcze nad ATE ale czy sa lepsze dużo od ferodo. Klocki tez z tej samej firmy i czy podejdą bez żadnych przeróbek ? 320 na 288?
  22. Dev jakie heble polecasz do 1.8 T Bex myślałem nad 288 tył i 320 przod . Jakieś konkretnej firmy ?
  23. W bielsku białej dobrze ogarniają temat
  24. kolor malina sam na taką polowałem w takim kolorze ale ktoś był szybszy . Bezawaryjności życze !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.