Treść opublikowana przez Sebastian177
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
No właśnie każdy zachwala ten produkt i nie wiadomo co kupić dokładnie, piszą że uszczelnia zawory i ogólnie. Do tego dzięki temu mniej pali i mniej oleju bierze Zrobiłem ostatnio jakieś 1400km i wziął mi 200ml oleju, to chyba niedużo, prawda?
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Panowie, a co sądzicie o stosowaniu "ceraminzera"? Używał ktoś, efekty są takie jak opisuje producent?
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Okej, w porządku. Także uzbrajam się w cierpliwość
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Waskivw, no i jak tam idzie Ci ta wycena, masz już coś mniej więcej?
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Też jestem zainteresowany wyceną, no i jak długo remontowałbyś taki silnik?
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Pewnie tak, jak mówię izolacja i do tego jeszcze jakiś klej był na tej harmonijce od dolotu. No nic będzie trzeba odwiedzić ASO w takim razie..
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Czyli szykować się na zakup nowej odmy?
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Witam ponownie Panowie! Rozebrałem dziś ten plastik od góry, no i zauważyłem izolacje na odmie, odizolowałem i zobaczyłem to:
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Dokładnie tak, na fisie mi wyskakuje ten "tagen"
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
A dodam Panowie w sumie jeszcze, że po przejechaniu dłuższej trasy wyskakuje mi błąd "tagen 237 lub 248" nie jestem pewny. Ma to coś związane z tym?
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Witam wszystkich! Mam taki problem jak większość tutaj osób piszących w tym dziale, a więc po przejechaniu dłuższego odcinka zaczyna mi się świecić kontrolka oleju, silnik nic nie stracił na mocy, nic nie kopci tylko ta kontrolka zaczyna się świecić no i co jakiś czas muszę dolewać około 200ml oleju, bo go ciągle ubywa. Jeden z mechaników powiedział mi, że najlepszym sposobem będzie kapitalny remont silnika, no ale chyba nie ma to sensu robić skoro wszystko gra jak należy oprócz tego ubytku oleju... Czy może być tego objawem pęknięta odma? Co o tym sądzicie? Pozdrawiam wszystkich!