Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nukee

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Krótko i na temat. W jakiś sposób uszkodzony został moduł oświetlenia i nie pozwalał na zakodowanie pilotów do centarlnego. Generalnie nie wiem czy to jest tam gdzie moduł komfortu ale grzebane było przez majstrów w tej części pod nogami kierowcy (tam gdzie idzie spora wiązka kabli), moduł zrobiony - jak na razie działa - gwarancja jest - koszt 300zl.
  2. Nie dziala. probowalem wszelakich sposobow ktore znalazlem w sieci , na zaden nie reaguje... sprobuje moze od tego co jest nie tak z pradem - miernik i sprawdze gdzie jest napiecie a gdzie nie, bezpieczniki )jeszcze raz sprawdze) ... może co znajde
  3. i wg mnie tak powinno być, ... a tu widze wiekszy problem. BTw. Immo w kluczykach (2 scyzorykach i serwisowym) dziala bo autko odpala i nie robi niespodzianek. Moze miał ktoś podobny problem?
  4. swiecila się i zgasla po przejechaniu kilkunastu metrow - esp dziala, chodzi o to ze tak jakby zniknal prad w niektorych miejscach (np. przy zamku od tylnej klapy i lampce w klapie), pozatym ni hu... jesli chodzi o kodowanie pilotow w kluczykach. Baterie dobre (bo dzilalo wszystko przedtem), jest to conajmniej dziwne. ;/
  5. Witam. Mam taki problem, z uwagi na to skończyły się szczotki w rozruszniku (valeo) musialem wymienic na nowy (bo valeo nie da sie samych szczotek wymienić). Zostal wsadzony nowy rozrusznik i wszystko byłoby git gdyby nie to że nagle ni stąd ni z owąd przestał działać pilot z kluczyka do centralnego. Akumulator byl odlączony na czas wymiany rozrusznika może przez 2 godziny max. Co więcej otwieranie działa tylko z klucztka po przekręceniu go w zamku w drzwiach (z tym ze nie otwiera klapy bagażnika), klapę musze osobno otwierac też po przekręceniu kluczyka, a po otwarciu nie działa lampka w klapie oraz automatyczne oświetlenie w bagażniuku (te jedynie wlacza sie po wcisnieciu przelacznika recznie). Normalnie zgłupiałem bo przedtem wszystko działało bez zarzutu! i zauważyłem coś jeszcze - nie lącza sie oświetlenie kabiny wewnątrz bez wlożonego kluczyka do stacyjki - przedtem działalo! Zauwazylem rowniez że jak przekrece w stacyjce kluczyk na zaplon (nie odpalajac auta) a potem spowrotem za pozycje bez zaplonu (nie wyciagajac kluczyka ze stacyjki) to slysze ciche ciągłe pstrykanie jakby przekaznika w okolicach drzwi lub bezpieczników - przestaje dopiero po wyjeciu kluczyka ze stacyjki. Na szybko podjechałem do speca od elektyki i alarmow zeby sprawdził co z tym pilotem od centralnego, podpiął VAG i zrobil kodowanie ... ale... nie może zapamietac jakis wartosci z poz 3 i 4 i wraca do poczatku. W czym może tkwić problem? Rozrusznik robi jakieś zwarcie? Pomocy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.