jordanito

• Paliwo

Osiągnięcia jordanito

Reputacja

1. Witam. Chciałbym zasięgnąć opinii od Was a mianowicie- moim celem jest zmienienie nagłośnienia ori tzn głośników w drzwiach przód i tył na jakieś inne 'mocniejsze'. Radio jeśli by dało rade chciałbym zostawić oryginalne te concert 2 lecz nie koniecznie. Wiadomo nie szukam jakiegoś szczególnie drogiego sprzętu lecz zależy mi na lepszym graniu. Macie jakieś konkretne modele głośników ,które niezłe sobie radzą w Audi ? Czy lepiej zmienić radio dokupić jakiś wzmacniacz ? Czekam na Wasze Opinię poniewaz mam duży dylemat.
  2. Dziekuje za pomoc , podpiełem i okazało się że graja nawet gorzej, W domu pod wzmacniaczem grały o niebo lepiej albo pod wzmakiem w aucie ale nie oryginalnym. Dziekuje za pomoc Panowie
  3. Czyli bez problemu podłacze głosniki bose pod oryginalne ? bez przerabiania ? I czy bose lepiej zagra jakosciowo od seryjnych ?
  4. jordanito

Głośniki Bose

Witam. Czy jest możliwosc zamiany przednich głosników w Audi a4 b6 na głośniki bose i podłaczenia tych z przodu do tyłu ? Dodam ,ze posiadam audi concert II + woofer z tyłu (avant), Chodzi mi o to czy obejdzie sie to bez jakichkolwiek przeróbek ponieważ moge miec takie glosniki za tanie pieniądze , oraz czy wogóle taka zmiana cos poprawi w jakości dzwięku?