Głośniki Bose

jordanito

Witam.

Czy jest możliwosc zamiany przednich głosników w Audi a4 b6 na głośniki bose i podłaczenia tych z przodu do tyłu ? Dodam ,ze posiadam audi concert II + woofer z tyłu (avant), Chodzi mi o to czy obejdzie sie to bez jakichkolwiek przeróbek ponieważ moge miec takie glosniki za tanie pieniądze , oraz czy wogóle taka zmiana cos poprawi w jakości dzwięku?

Głośniki są takie same. Z przodu i z tyłu. Będzie delikatna różnica

Wymiana p&p

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Czyli bez problemu podłacze głosniki bose pod oryginalne ? bez przerabiania ? I czy bose lepiej zagra jakosciowo od seryjnych ?

Edytowane przez jordanito

Bez przerabiania. One są praktycznie takie same jeśli chodzi o wielkość, miejsca mocowań. Taka delikatna

Jak masz tanio to bierz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

te głosniki maja inną impedancję niż te zwykłe i nie powinny byc podpinane pod zwykły wzmacniacz lub radio.

Edytowane przez kdawid

Nie powinny być podpinane, ale pomimo tego u mnie grały jakiś czas pod concertem i zwykłym wzmacniaczem audi. Było bardzo głośne granie i nic się nie stało. Różnica w jakości dźwięku nie jest jakaś ogromna, lecz zauważalna. :wink:

u jednych gra i nic się nie dzieje ale znam przypadek że grało kilka dni i końcówki mocy poszły z dymem w radiu

Dziekuje za pomoc , podpiełem i okazało się że graja nawet gorzej, W domu pod wzmacniaczem grały o niebo lepiej albo pod wzmakiem w aucie ale nie oryginalnym. Dziekuje za pomoc Panowie ;)