Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

War

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez War

  1. Jeździłem na chińczyku i nie ma dramatu ale trudno powiedziec czy wszystkie trzymają ten sam poziom. Na nierównych lubelskich drogach nic sie nie skrzywiło przy normalnej jeździe, miałem chińczyki wzorowane na r8 spyder 18 cali, Różnica wychodzi dopiero przy uderzeniu w kraweżnik , studzienke czy roboty drogowe . chińczyk peka ,kruszy sie i rozpada ale raz mi to zawieszenie uratowało Przykłady z własnego doświadczenia z poprzedniej zimy : chińczyk 18 cali --- dzwon w kraweznik --- felga rozwalona, praktycznie cały rant sie rozpruł, opona nokian (zimówka) dostała mikro pekniec i do wyrzucenia ---- zawieszenie ok oryginal audi 19 cali --- dzwon w krawieznik ( pierwszy śnieg na letnich :/ ) -------- felga tylko porysowana, opona Goodyear cala , zadzialal rant ochronny opony poza tym bardzo niski profil ---- wahacze do wymiany / łożysko ,piasta dla pewności Oba przypadki przy praktycznie tej samej predkości i pod tym samym kontem tylko jedno prawa a drugie lewa strona....
  2. plastidip jest całkiem niezły tylko problem z czyszczeniem bo łatwo go można zdrapac zmieniam bbs ch z grafitowych na czarne przy pomocy plastidip i efekt niezly po roku mozna bez problemu wrocic do oryginalnego koloru.
  3. Witam Potrzebuje informacji co to za twór... http://allegro.pl/show_item.php?item=5815524040 warto zaryzykowac? bo ladne sa
  4. Potwierdzam że 17 cali i nic mniejszego Osobiście na zime mam teraz 7.5 x 17 et 28 z oponami 225/45/17 i według mnie pasują idealnie dokładnie takie jak tu -->> http://allegro.pl/audi-a6a5a4a3-zima-nokian-225-55-17-jak-nowe-2014r-i5809016091.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.