Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawdan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pawdan opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    przy wymianie maglownicy kierownica (caly drazek) wykoczyla jakby z wieloklina i zaczela sie luzno krecic i zablokowala sie nie szla ani do gory ani w dol zaczolem szrpac i wskoczyla tylko do odwrotnie i nie wiem jak ja zbic z klina zeby odwrocic ja tak jak powinna byc. samej kierownicy nie odwroce bo zeby ja sciagnac potrzeba 2 torxy odkrecic a jeden z nich ma zjechany gwint wiec musze jakos inaczej rady dac
  2. witam mam pytanko chce kupi a6 c5 1.8turbo po wypadku otwarly sie poduszki silnik nie widacz zeby byl uszkodzony ale odpala i gasnie co moze byc przyczyna
  3. czyszczenie nie pomoglo
  4. przy zamykaniu slychac tykanie ale nie zamknie. pilot wogule niedziala mi. jak na przycisku na dzwiach naciskam to otwiera ale nie zamknie tylko tyka cos w pompce. mozeprzyczynabyc ze nie jest ona w styropianowej obudowie tylko luzem lezala w schowku bagaznika otworzyle pompke luty w niektorych miejscach sa biale zasniedziale czy to wyczyscic
  5. nie. ja z kluczyka nie umie dokupilem pompke ale z pilota nie dziala tylko na przycisku w dzwiach od srodka.. a normalnie kluczyk do zamka i otwieram tylko nie zamknie gdzie taki spray kupic a styki w pompce w srodku
  6. patrzalem nie widac zeby zalalo moze przez zime wilgoc sie dostala mam ja luze nie mam tej obudowy styropianowej
  7. zepsula mi sie pompka nie zamyka dzwi ale otwiera na naciskam przycisk do zamykania to slychac tykanie w pompce co moze byc przyczyna?
  8. zepsul mi sie sterownik abs 8e0 614 111C pompa 0 273 004 205 mozna zalozyc o innych numerach sterownik ew jakies namiary na uzywki mojego nie da sie naprawc zel byl sciagniety
  9. pawdan odpowiedział(a) na pawdan temat w Audi A4 B5
    dzieki za pomoc. to teraz musze sterownika poszukac o tych samych numerach?
  10. ok dzieki za pomoc
  11. pawdan odpowiedział(a) na pawdan temat w Audi A4 B5
    to wystarczy sam sterownik czy pompa tez
  12. klima byla nabijana w sierpniu. klima dziala tylko nie zawsze i jak dluzej jade moze masz racje teraz zadko sie zalancza ale czasem mi sie wlonczy latem chodzila bez problemu ale czase tez w czasie jazdy sie wylaczala tzn. komp nic nie pokazuje chodzi o czujnik temp zewnetrznej czy silnika. temp zewnetrzne mi nie pokazuje
  13. pawdan odpowiedział(a) na pawdan temat w Audi A4 B5
    komp wogule nic nie widzi czy podpiety czy odpiety nic
  14. pawdan opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    kupilem niedawno a4 b5 swiecil abs i wykrzyknik mruga na fis gosc powiedzial ze to czujnik abs. po dluzszym czasie zauwazylem ze wtyczka ze sterownika abs wypieta jest gdy ja wpiolem zaczal wariowac. w czasie jazdy zawiesil sie gaz na wysokich obrotach i obrotomierz nie dziala. asr i tempomat tez nie dziala teraz jezdze na wypietej wtyczce. czy to wina sterownika czy pompy prosze pomoc
  15. witam w moim audi teraz zima nie zalacza sie klima czasem jak dluzej jezdze to sie wloaczy automatycznie. latem znowu mialem tez taki problem ze gdy bylo goraco to w czasie jazdy sama sie wylanczala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.