-
jak obrocic kierownice
przy wymianie maglownicy kierownica (caly drazek) wykoczyla jakby z wieloklina i zaczela sie luzno krecic i zablokowala sie nie szla ani do gory ani w dol zaczolem szrpac i wskoczyla tylko do odwrotnie i nie wiem jak ja zbic z klina zeby odwrocic ja tak jak powinna byc. samej kierownicy nie odwroce bo zeby ja sciagnac potrzeba 2 torxy odkrecic a jeden z nich ma zjechany gwint wiec musze jakos inaczej rady dac
-
po wypadku odpala i gasnie 1,8 turbo
witam mam pytanko chce kupi a6 c5 1.8turbo po wypadku otwarly sie poduszki silnik nie widacz zeby byl uszkodzony ale odpala i gasnie co moze byc przyczyna
-
pompka centralnego nie zamyka
czyszczenie nie pomoglo
-
pompka centralnego nie zamyka
przy zamykaniu slychac tykanie ale nie zamknie. pilot wogule niedziala mi. jak na przycisku na dzwiach naciskam to otwiera ale nie zamknie tylko tyka cos w pompce. mozeprzyczynabyc ze nie jest ona w styropianowej obudowie tylko luzem lezala w schowku bagaznika otworzyle pompke luty w niektorych miejscach sa biale zasniedziale czy to wyczyscic
-
pompka centralnego nie zamyka
nie. ja z kluczyka nie umie dokupilem pompke ale z pilota nie dziala tylko na przycisku w dzwiach od srodka.. a normalnie kluczyk do zamka i otwieram tylko nie zamknie gdzie taki spray kupic a styki w pompce w srodku
-
pompka centralnego nie zamyka
patrzalem nie widac zeby zalalo moze przez zime wilgoc sie dostala mam ja luze nie mam tej obudowy styropianowej
-
pompka centralnego nie zamyka
zepsula mi sie pompka nie zamyka dzwi ale otwiera na naciskam przycisk do zamykania to slychac tykanie w pompce co moze byc przyczyna?
-
sterownik abs czy mozna inny zalozyc
zepsul mi sie sterownik abs 8e0 614 111C pompa 0 273 004 205 mozna zalozyc o innych numerach sterownik ew jakies namiary na uzywki mojego nie da sie naprawc zel byl sciagniety
-
pompa czy sterownik abs
dzieki za pomoc. to teraz musze sterownika poszukac o tych samych numerach?
-
a4 b5 gdy zimno nie zalacza sie
ok dzieki za pomoc
-
pompa czy sterownik abs
to wystarczy sam sterownik czy pompa tez
-
a4 b5 gdy zimno nie zalacza sie
klima byla nabijana w sierpniu. klima dziala tylko nie zawsze i jak dluzej jade moze masz racje teraz zadko sie zalancza ale czasem mi sie wlonczy latem chodzila bez problemu ale czase tez w czasie jazdy sie wylaczala tzn. komp nic nie pokazuje chodzi o czujnik temp zewnetrznej czy silnika. temp zewnetrzne mi nie pokazuje
-
pompa czy sterownik abs
komp wogule nic nie widzi czy podpiety czy odpiety nic
-
pompa czy sterownik abs
kupilem niedawno a4 b5 swiecil abs i wykrzyknik mruga na fis gosc powiedzial ze to czujnik abs. po dluzszym czasie zauwazylem ze wtyczka ze sterownika abs wypieta jest gdy ja wpiolem zaczal wariowac. w czasie jazdy zawiesil sie gaz na wysokich obrotach i obrotomierz nie dziala. asr i tempomat tez nie dziala teraz jezdze na wypietej wtyczce. czy to wina sterownika czy pompy prosze pomoc
-
a4 b5 gdy zimno nie zalacza sie
witam w moim audi teraz zima nie zalacza sie klima czasem jak dluzej jezdze to sie wloaczy automatycznie. latem znowu mialem tez taki problem ze gdy bylo goraco to w czasie jazdy sama sie wylanczala
pawdan
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta