Treść opublikowana przez pawdan
-
jak obrocic kierownice
przy wymianie maglownicy kierownica (caly drazek) wykoczyla jakby z wieloklina i zaczela sie luzno krecic i zablokowala sie nie szla ani do gory ani w dol zaczolem szrpac i wskoczyla tylko do odwrotnie i nie wiem jak ja zbic z klina zeby odwrocic ja tak jak powinna byc. samej kierownicy nie odwroce bo zeby ja sciagnac potrzeba 2 torxy odkrecic a jeden z nich ma zjechany gwint wiec musze jakos inaczej rady dac
-
po wypadku odpala i gasnie 1,8 turbo
witam mam pytanko chce kupi a6 c5 1.8turbo po wypadku otwarly sie poduszki silnik nie widacz zeby byl uszkodzony ale odpala i gasnie co moze byc przyczyna
-
pompka centralnego nie zamyka
czyszczenie nie pomoglo
-
pompka centralnego nie zamyka
przy zamykaniu slychac tykanie ale nie zamknie. pilot wogule niedziala mi. jak na przycisku na dzwiach naciskam to otwiera ale nie zamknie tylko tyka cos w pompce. mozeprzyczynabyc ze nie jest ona w styropianowej obudowie tylko luzem lezala w schowku bagaznika otworzyle pompke luty w niektorych miejscach sa biale zasniedziale czy to wyczyscic
-
pompka centralnego nie zamyka
nie. ja z kluczyka nie umie dokupilem pompke ale z pilota nie dziala tylko na przycisku w dzwiach od srodka.. a normalnie kluczyk do zamka i otwieram tylko nie zamknie gdzie taki spray kupic a styki w pompce w srodku
-
pompka centralnego nie zamyka
patrzalem nie widac zeby zalalo moze przez zime wilgoc sie dostala mam ja luze nie mam tej obudowy styropianowej
-
pompka centralnego nie zamyka
zepsula mi sie pompka nie zamyka dzwi ale otwiera na naciskam przycisk do zamykania to slychac tykanie w pompce co moze byc przyczyna?
-
sterownik abs czy mozna inny zalozyc
zepsul mi sie sterownik abs 8e0 614 111C pompa 0 273 004 205 mozna zalozyc o innych numerach sterownik ew jakies namiary na uzywki mojego nie da sie naprawc zel byl sciagniety
-
pompa czy sterownik abs
dzieki za pomoc. to teraz musze sterownika poszukac o tych samych numerach?
-
a4 b5 gdy zimno nie zalacza sie
ok dzieki za pomoc
-
pompa czy sterownik abs
to wystarczy sam sterownik czy pompa tez
-
a4 b5 gdy zimno nie zalacza sie
klima byla nabijana w sierpniu. klima dziala tylko nie zawsze i jak dluzej jade moze masz racje teraz zadko sie zalancza ale czasem mi sie wlonczy latem chodzila bez problemu ale czase tez w czasie jazdy sie wylaczala tzn. komp nic nie pokazuje chodzi o czujnik temp zewnetrznej czy silnika. temp zewnetrzne mi nie pokazuje
-
pompa czy sterownik abs
komp wogule nic nie widzi czy podpiety czy odpiety nic
-
pompa czy sterownik abs
kupilem niedawno a4 b5 swiecil abs i wykrzyknik mruga na fis gosc powiedzial ze to czujnik abs. po dluzszym czasie zauwazylem ze wtyczka ze sterownika abs wypieta jest gdy ja wpiolem zaczal wariowac. w czasie jazdy zawiesil sie gaz na wysokich obrotach i obrotomierz nie dziala. asr i tempomat tez nie dziala teraz jezdze na wypietej wtyczce. czy to wina sterownika czy pompy prosze pomoc
-
a4 b5 gdy zimno nie zalacza sie
witam w moim audi teraz zima nie zalacza sie klima czasem jak dluzej jezdze to sie wloaczy automatycznie. latem znowu mialem tez taki problem ze gdy bylo goraco to w czasie jazdy sama sie wylanczala
-
najtanszy czujnik polozenia walu moze zle dzialac
mam numery . poszukam uzywki dzieki za pomoc
-
najtanszy czujnik polozenia walu moze zle dzialac
szukalem nie moglen na szybko dostac wiec to moze byc przyczyna tylko spisuje w sklepie gosc numer czyjnika z czujnika przewodu i za kazdym razem inna wtyczka jest
-
najtanszy czujnik polozenia walu moze zle dzialac
brak iskry doszlem do tego czujnik polozenia walu zmienilem na najtaszy jaki byl nie znanej firmy auto pali ale szarpie na benzynie jakby na wszystkie gary nie szedl na gazie strzela z rury. decyzja kupna najtanszego nie moglem nigdzie dostac do mojej v6 czujnika z kostka prostokatna wszystkie byly inne znalazlem na aalegro taka jak potrzebuje za 60zl nowa czy to moze byc przyczyna
-
a4 b5 2.8 nie chce zapalic
jeszcze jedno pyt kupilem czujnik polozenia walu tylko nie chodziu rowno na benzynie na gazie strzela czy moze byc zlej jakosci czujnik kupilem najtanszy jaki byl
-
a4 b5 2.8 nie chce zapalic
kolego chyba masz racje. na komputerze blad 16706 czujnik polozenia walu. weszlem do kanalu i okazalo sie ze kabel urwal sie w czujniku i wypadl jutro bedzie nowy czujnik
-
blad 16706
i jesli on siadl to nie ma iskry ?? ok dzieki za pomoc jutro bede szukal. jak on sie fachowo nazywa wiesz moze jak go szukac na allegro
-
blad 16706
witam wyskakuje mi blad 16706 czujnik obrotow silnika gdzie on jest i id czego
-
a4 b5 2.8 nie chce zapalic
dzieki mozesz tak konkretniej powiedziec gdzie jest ten czunik halla bo znalazlem na allegro i teraz probuje go znalesc ale za h..a nie wiem gdzie jest jeszcze jedno pyt mogl przez ten czujnik na gazieszrpac jakby na wszystkie gary nie szedl
-
a4 b5 2.8 nie chce zapalic
w a4 b5 w czasie jazdy zgasl i nie chce zapalic kreci paliwo jest ale nie odpala co moze byc przyczyna
-
centralny nie zamyka
witam z dnia na dzien przestal dzialac centralny zamek slychac przy otwieraniu jak pomka ciagnie (byczy) ale nie chce wogule zamknac dzwi nie slychac zeby dzialala przy zamykaniu. w dzwiach na guziku teznie mozna zamknac mial ktos taki przypadek??