-
Jakiej firmy amortyzatory polecacie?
Witam wszystkich. Przymierzam się do wymiany amortyzatorów przód + tył. Biorę pod uwagę Monroe, Sachs, KYB. Które z tych wy polecacie i jak się sprawują. Z góry dziękuję za odp. Dodaję zdjęcie w celu ewntualnego lepszego dopasowania amortyzatorów. Pozdrawiam
-
Mokra tapicerka
Witam wszystkich. Mam mały problem z mokrą tapicerką po stronie tylnego pasażera(prawa strona) reszta wszędzie sucha tylko w tym jednym miejscu jest mokro. Jakieś porady z waszej strony??
-
Montaz podlokietnika a instalacja tylnej grzanej kanapy
Dzięki bardzo. Pozdrawiam
-
Montaz podlokietnika a instalacja tylnej grzanej kanapy
Witam wszystkich klubowiczów. Przymierzam się do zamontowania w swoim B6 podłokietnika ale mam pewne obawy czy będzie on pasował ponieważ mam grzaną tylną kanapę i po wyciągnięciu popielniczki widziałem 2 duże kostki od podgrzewania tylnej kanapy. Zastanawiam się czy nie będą one przeszkadzały przy montażu podłokietnika. Może ma ktoś wersję z podłokietnikiem i grzaną tylną kanapą i wszystko ładnie pasuje?
-
Problem z mokrą tapicerką tylnego pasażera
Witam wszystkich. Mam mały problem z mokrą tapicerką po stronie tylnego pasażera(prawa strona) reszta wszędzie sucha tylko w tym jednym miejscu jest mokro. Po czytałem trochę i wnioskuję że powodem może być zapchany któryś z odpływów jednak wolę się upewnić i poradzić się was. Pozdrawiam
-
Sprężyny - jaki kolor
Witam wszystkich. Posiadam Audi A4 B6 3.0 V6 sedan. Mam pytanie co do koloru sprężyn na tył. Z jakim kolorem występowały oryginalne sprężyny do tego modelu?Aktualnie Na przodzie mam niebieski biały zielony a na tyle 2x niebieski i biały. Pozdrawiam
-
Sprzęgło lub może co innego?
Witam wszystkich. Wczoraj wracając do domu w pewnym momencie auto zaczęło mi słabnąć przy dodwaniu gazu. Zjeżdżajac na pobocze usłyszałem jakby jakis zgrzyt. Wyłączyłem auto otworzyłem maskę i pojawił się śmierdzący nie dwielki dym. Zadnego wycieku nie ma wszysto na pierwszy rzut oka ok. Odczekałem 10 min uruchomiłem auto ponownie auto normalnie przyspieszało i wszystko było ok. Zaden błąd nie wyskoczył auto nie falowało temperatura silnika też ok. Słyszałem ze powodem może być kończące się powoli sprzęgło. Audi A4 B6 3.0 V6 220km ASN quattro 2003r. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
-
Czujnik położenia wałka rozrządu
Witam wszystkich. Moje pytanie tyczy się czujników położenia wałka rozrządu czy są one jednakowe po lewej i prawej stronie. Czy można je zamieniać. Posiadam Audi A4 B6 3.0 V6 quattro. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
-
Mały dylemacik co do rozmiaru opon :)
Witam wszystkich. Mam AUDI A4 B6 3.0 V6 quattro. Posiadam felgi 18" i mam mały dylemat co do rozmiaru opon a mianowicie 225/40 R18 czy 225/45 R18. Co polecacie i dlaczego. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
-
ASN skrzynia 5tka ASN SWAP na 6tke. Pomocy!
Witam. Jeżeli prośba jest nadal aktualna to w mojej Audi A4 B6 3.0 V6 quattro oznaczenie skrzyni to GJV. Pozdrawiam