Zomak

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Zomak

1. Wygląda jakby EGR się przycinał w pozycji otwartej.

Nie kopci z wydechu , jak nie chce jechać ?

Spróbuj zaślepić EGR na próbę i pojeździj :naughty:

Na ostatnim logu widać że zaczęło nagle pompować, szkoda że nie było logowane razem z 003, było by widać co pokazywała przepływka .

EGR mam odłączony ale nie jest zaślepiony nwet nie wiem jak wiem tylko że ten wężyk jest zdjęty i wkręcona śruba w niego

2. Kłopot polega na tym że nie mogę znaleźć kabla antenowego nie wiem czy co w tym samochodzie brakuje wstawione radio concert2 a podobno orginalne powinno być concert1.

Z anteny na tylnej szybie wychodzi kabel wchodzi w słupek a za radiem go nie ma, przewody od głośników mie orginalne jakaś partacka samoruba, głośniki z przodu w drzwiach nie orginalne jakieś badziewie było przykręcone na wkręty do regipsów w tylnych drzwiach coś gra ale nie zaglądałem co tam jest na podszybiu nie ma głośnika nie ma nawet przewodów, wzmacniacza też nie ma.

Proszę o opis jak ten przewód jest poprowadzony i co powinno być w tym samochodzie