Treść opublikowana przez nightrawens
-
Świst Skrzyni Biegów Audi a4 b8 2.7 TDI FILMIK
nikt?
-
Świst Skrzyni Biegów Audi a4 b8 2.7 TDI FILMIK
ref
-
Świst Skrzyni Biegów Audi a4 b8 2.7 TDI FILMIK
Witam. Jak w temacie , posiadam audi a4 b8 2.7 tdi , od pewnego czasu slysze dziwny świst dochodzący ze skrzyni biegów . Caly dzwiek slychac tylko na puszczonym sprzegle , gdy sprzeglo jest wcisniete nic nie slychac , podczas jazdy na 1,2,3 biegu dzwiek jest tez slyszalny , potem na dalszych biegach juz nie . Dodaje filmik na ktorym to slychac , ktos cos moze mi podpowiedzieć ? . Co to moze byc . Pozdrawiam .
-
Skąd to cieknie olej ? CDUC
Moze To byc symering na Wale korbowym mam Podobny problem
-
Adui a4 b8 2.7 tdi Manual jaki olej
Witam posiadam audi a4 b7 2.7 tdi 190km 2008 rok potrzebuje wymienic olej w skrzyni biegow skrzynia manualna potrzebuje pomocy jaki olej najlepszy i ile tam wchodzi . Pozdrawiam
-
audi a4 b8 S-line Biała
Ok. Rozumiem bede mial co zmieniac wszystko w swoim czasie
-
audi a4 b8 S-line Biała
ok
-
audi a4 b8 S-line Biała
Ale co z wyswietlaczem ? tez go zmienia ?:) bo ten czerwony wyswietlacz mnie dobija
-
audi a4 b8 S-line Biała
Witam. Chcialem sie pochwali audi, ktora zakupilem miesiac temu audiczka w s-line zewnetrzny i wewnetrzny 2.7 tdi 2009 rok Ogolnie kupilem ja miala walniete synchronizacje 3 biegu bylo z tym duzo roboty bo nie moglem znalezc synchronizacji 3 biegu . Wszystko ok tylko musze porobic troche modów audi posiada radio chorus i czerwony wyswietlacz tragedia . co sadzicie o tej audi ? moze ktos posiada graty ? aby wywalic tego chorusa wsadzic concerta badz symphony jakies rady ?:) *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem."
-
Jaki olej do 2.7 tdi
Witam . Panowie jaki olej do audi a4 b8 2.7 tdi bo chce zmienic a nie wiem co zalac jakies linki allegro cos ktos podpowie ?
-
Hej Wszystkim Aux USB
Witam . Kupilem audi a4 b8 bez nawigacji z czerwonym podswietleniem tego wyswietlacza posiadam rowniez standardowe radio na plyte cd moje pytanie jest takie czy da sie jakos podpiac zrobic AUX USB ? w tych radiach cos ktos ?
-
Ile Powietrza
Witam. Potrzebuje pomocy jakie cisnienie w oponkach ? Mam autko audi a4 b8 2.7 tdi Felgi 18 245 na 45 . Pozdrawiam
-
Audi a4 b6 szarpie przy ruszaniu na zimnym silniku
Filtr paliwa wymienialem 2 razy i to nic nie dalo . Ktos cos jescze moze w tej sprawie cos napisac ?
-
Audi a4 b6 szarpie przy ruszaniu na zimnym silniku
Witam. Mam problem posiadam audi a4 b6 2004 rok 1.9tdi 101 km, Problem polega na tym gdy silnik jest zimny podczas ruszania szarpie dzieje sie to tylko podczas ruszania i podczas gdy silnik jest zimny . Przejade przykladowo autem z 2-3 km troszke sie rozgrzeje i potem jest normlanie nic sie nie dzieje .Dzieje sie to tylko gdy silnik jest zimny mial ktos cos takiego . Prosze o pomoc