nightrawens

390 wyświetleń profilu

Osiągnięcia nightrawens

Reputacja

1. Witam. Jak w temacie , posiadam audi a4 b8 2.7 tdi , od pewnego czasu slysze dziwny świst dochodzący ze skrzyni biegów . Caly dzwiek slychac tylko na puszczonym sprzegle , gdy sprzeglo jest wcisniete nic nie slychac , podczas jazdy na 1,2,3 biegu dzwiek jest tez slyszalny , potem na dalszych biegach juz nie . Dodaje filmik na ktorym to slychac , ktos cos moze mi podpowiedzieć ? . Co to moze byc . Pozdrawiam .
  2. Moze To byc symering na Wale korbowym mam Podobny problem
  3. Witam posiadam audi a4 b7 2.7 tdi 190km 2008 rok potrzebuje wymienic olej w skrzyni biegow skrzynia manualna potrzebuje pomocy jaki olej najlepszy i ile tam wchodzi . Pozdrawiam
  4. Ok. Rozumiem bede mial co zmieniac wszystko w swoim czasie
  5. Ale co z wyswietlaczem ? tez go zmienia ?:) bo ten czerwony wyswietlacz mnie dobija
  6. Witam. Chcialem sie pochwali audi, ktora zakupilem miesiac temu audiczka w s-line zewnetrzny i wewnetrzny 2.7 tdi 2009 rok Ogolnie kupilem ja miala walniete synchronizacje 3 biegu bylo z tym duzo roboty bo nie moglem znalezc synchronizacji 3 biegu . Wszystko ok tylko musze porobic troche modów audi posiada radio chorus i czerwony wyswietlacz tragedia . co sadzicie o tej audi ? moze ktos posiada graty ? aby wywalic tego chorusa wsadzic concerta badz symphony jakies rady ?:) *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem."
  7. nightrawens

Jaki olej do 2.7 tdi

Witam . Panowie jaki olej do audi a4 b8 2.7 tdi bo chce zmienic a nie wiem co zalac jakies linki allegro cos ktos podpowie ?
  8. Witam . Kupilem audi a4 b8 bez nawigacji z czerwonym podswietleniem tego wyswietlacza posiadam rowniez standardowe radio na plyte cd moje pytanie jest takie czy da sie jakos podpiac zrobic AUX USB ? w tych radiach cos ktos ?
  9. nightrawens

Ile Powietrza

Witam. Potrzebuje pomocy jakie cisnienie w oponkach ? Mam autko audi a4 b8 2.7 tdi Felgi 18 245 na 45 . Pozdrawiam
  10. Filtr paliwa wymienialem 2 razy i to nic nie dalo . Ktos cos jescze moze w tej sprawie cos napisac ?
  11. Witam. Mam problem posiadam audi a4 b6 2004 rok 1.9tdi 101 km, Problem polega na tym gdy silnik jest zimny podczas ruszania szarpie dzieje sie to tylko podczas ruszania i podczas gdy silnik jest zimny . Przejade przykladowo autem z 2-3 km troszke sie rozgrzeje i potem jest normlanie nic sie nie dzieje .Dzieje sie to tylko gdy silnik jest zimny mial ktos cos takiego . Prosze o pomoc