Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darioskora

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kopci mozna powiedziec ze na czarno tak geesto strasznie..nie wiem dzis zaprowadzilem do prawdziwego serwisu ile bedzie kosztowac to bedzie ale zrobia to dobrze..wiecej mnie wyniesie kombibowanie niz profesionalna naprawa w serwisie...bede pisal co dolegalo mu...
  2. Robil to gosciu co pracuje w serwisie jako wlasnie gosc od komputerow...mi zrobil prywatnie po pracy..przyjechal zgral sobie cos na kompa potem po 2godz przyjechal z powrotem i cos instalowal..jokos mozna sprawdzic to czy soft dobry?
  3. Witam..moze mylo to juz ale nie moge sie doszukac...problem powstal na poczatku kwietnia...autem jechala zona,zaswiecila sie jej kontrolka dpf i auto nagle zgaslo.(zazwyczaj powinno poinformowac ze cos nie tak z dpf i np wyjechac gdzies na autostrade i go wyczyscic a zgasl 2km od domu...okazalo sie ze zatkalo calego dpfa..zrobilem tak ze go wurzucilem,mape zrobilem przez obeznana osobe w tym temacie no i auto chodzi tylko ze koopci okropnie podczas ruszania...o jezdzie pod wzniesienie nie wspomne..w warsztacie gosc mi zaslepil egr bo twierdzil ze ma pomuc...niii ciula..dalej kopci ale mniej moze..do tego dzis zaswiecila sie kontolka od swiec zarowych...dodam ze auto ma przyspieszenie bez zarzutow rwie jak zwariowane..czy jest to moze przyczyma wtryskow? Nie chce mi sie dalej jezdzic po serwisach i mowic co gdzie maja szukac...2warszraty powiedzialo ze taka domena disli ze kopca...ale bez jaj ze nie widac swiata za mna...ratujcie...
  4. darioskora opublikował(a) temat w 2.0TDI
    wtam.. od jakiegos czasu dochodza z silnika jakies dziwne szmery..i to jest tylko w tedy gdy przyspieszam na 1 biegu jak i 2.. na kolejnych nic sie nie dzieje.. zero chałasow niczego..myslalem ze to moze turbo.. no ale dziala niby bez zarzutu ciagnie jak nalezy..czeka mnie wymiana 2 masu i to może przez to?? juz byłem u kilku mechaników i nikt nie potrafi powiedziec co to dokładnie jest.. może ktoś z was miał podobna sytuacje był bym wdzieczny za jakie kolwiek info..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.