U mnie w ksaizce serwisowej jest podane ze pierwszy rozrzad po 210kkm,obecnie mam 156kkm "podobno" zakupilem dopiero auto i nosze sie z zamiarem wymiany, nie mowie ze nie ufa przebiegowi, jest potwierdzony ksiazka serwisowa, ale lepiej chuchać na zimne, to wymieniac czy nie??
Widzialem ten poradnik, problem w tym ze u mnie to nie dziala, gdy mam oswietlnie na auto, to gdy wlaczam dlugie to odrazu sie zapalaja nie wchodza w tryb auto
Wyczytale że nasze auta są wyposażone w asystent świateł drogowych, chciałem włączyć u siebie ale nie umiem. Mam przełącznik w pozy auto i dzwignie kierunków odpycha od siebie to zapalają się od razu długie a powinny wejść w tryb auto
27. Włącz oświetlenie wnętrza samochodów przystosowanych do faceliftingu [09 - Cent. Elekt.] [Kodowanie - 07] -> [Pomocnik długiego kodowania] -> Bajt 16 Bit 6 - Aktywacja oświetlenia wnętrza / atmosfery Ukryte menu> samochód> tryb samochodu> Światło wewnętrzne> zmień z 9 na 1
Czy oto chodzi?
Witam jak wyłączyć oświetlenie nóg w czasie jazdy, czy wogule to możliwe. Przy okazji chce spytać jak wejść w ukryte menu w MMI 3G plus Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi