-
[2.5tdi BAU]
Moduł był wymieniany bo zakładałem tempomat dzięki za informację pozdrawiam
-
[2.5tdi BAU]
Dzięki ale ja mam wtrysk z literka f na końcu numeru A to według aso jest różnica i niebedzie podobno dialal
-
[2.5tdi BAU]
Witam może pytanie jest dziwne ale ma może ktoś z was namiary na wtrysk sterujący pytałem w aso i cena mnie zabiła 3900pln znalazłem jakiś zamiennik za 2000pln chciałbym kupić nowy ale przy tych cenach to niewiem proszę o pomoc
-
[2.5tdi BAU]
Dzięki za odpowiedź też tak myślałem o pierwszym błędzie zastanawiam się nad tym drugim
-
[2.5tdi BAU]
Witam mam taki problem,po diagnostyce vcds pokazały się dwa błędy mam swoje podejrzenia co do usterek ale chciałbym zobaczyć co wy na te błędy
-
[B5 ATJ] Pulsowanie pedału hamulca
Sprawdź końcówki drążków i drążki kierownicze miałem to samo po wymianie jest ok
-
[B5 ATJ] Pulsowanie pedału hamulca
Sprawdź końcówki drążków i drążki kierownicze miałem to samo po wymianie jest ok
-
[2.5tdi BAU]Błąd abs i kontrolka hamulca
[2.5 tdi bau] Witam wszystkich mam taki problem z moim a4 2.5 tdi quattro A mianowicie. Zapalają się kontrolki abs i hamulca tylko w momencie kiedy agresywnie jadę po ciasnym zakręcie i teraz zauważyłem że jak na słupskim wpada w poślizg to też się te kontrolki zapalają dodam że po zgaszeniu silnika i odpaleniu wszystko gaśnie może miał ktoś taki problem za podpowiedź dziękuję
-
[2.5tdi BAU]Błąd abs i kontrolka hamulca
Po co
-
[2.5tdi BAU]Błąd abs i kontrolka hamulca
Witam wszystkich mam taki problem z moim a4 2.5 tdi quattro A mianowicie. Zapalają się kontrolki abs i hamulca tylko w momencie kiedy agresywnie jadę po ciasnym zakręcie i teraz zauważyłem że jak na słupskim wpada w poślizg to też się te kontrolki zapalają dodam że po zgaszeniu silnika i odpaleniu wszystko gaśnie może miał ktoś taki problem za podpowiedź dziękuję
-
[2.5tdi BAU]Błąd abs i kontrolka hamulca
Witam wszystkich mam taki problem z moim a4 2.5 tdi quattro A mianowicie. Zapalają się kontrolki abs i hamulca tylko w momencie kiedy agresywnie jadę po ciasnym zakręcie i teraz zauważyłem że jak na słupskim wpada w poślizg to też się te kontrolki zapalają dodam że po zgaszeniu silnika i odpaleniu wszystko gaśnie może miał ktoś taki problem za podpowiedź dziękuję
-
[2.5tdi BAU]Błąd abs i kontrolka hamulca
Witam wszystkich mam taki problem z moim a4 2.5 tdi quattro A mianowicie. Zapalają się kontrolki abs i hamulca tylko w momencie kiedy agresywnie jadę po ciasnym zakręcie i teraz zauważyłem że jak na słupskim wpada w poślizg to też się te kontrolki zapalają dodam że po zgaszeniu silnika i odpaleniu wszystko gaśnie może miał ktoś taki problem za podpowiedź dziękuję