Dzięki WIELKIE Wiecie może jeszcze jaki byłby odpowiedni wzmacniacz do oryginalnego suba? Najlepiej z wejściem high in żeby nie było trzeba używac konwertera...
Podniosłem kanapę, ale nie widać tam na pierwszy rzut oka przewodów. Widać jedną wiązkę, ale odzie chyba do pompki paliwa. Gdzie dokładniej się one znajdują?
Mam w audi radio concert i system audio niestety bez subwoofera. Sprawdzałem w bagażniku w boczkach i nie widać tam także wzmacniacza. W związku z tym mam pytanie: jaki będzie odpowiedni wzmacniacz do oryginalnego suba montowanego w tylną półkę? Skoro nie mam wzmacniacza w bagażniku to muszę ciągnąć przewody z tylnich głośników w drzwiach, czy da się je gdzieś znaleźć bliżej bagażnika?
Z góry dzięki za pomoc