Treść opublikowana przez newmanb6
-
Kilka pomocnych pytan na temat 2.4
Witam. Ja mam zalany liqui moly 10w/40 i nawet po dwóch dniach nie jeżdżenia przy przymrozku jest cisza przy odpalaniu. ( przebieg ponad 270 tys )
-
2.4 V6 wywalenie katalizatorów ktos robił ?
Odświeżę. Wywalone dwa katy (dwa pozostały póki co - obawa o zbyt duży hałas przy większych prędkościach ) , wyłączona sonda. Zdecydowanie na plus taka operacja gdyż auto ma więcej mocy na niższych obrotach , delikatnie głośniej chodzi. Zrobiłem 5 tys km i żadnych problemów
-
Wgnioty w karoserii
Witam. Czy w okolicach Torunia-Brodnicy jest ktoś ogarnięty w temacie wyciągania wgnieceń bez malowania ? Mam kilka wgniotek na drzwiach i chciałbym to usunąć bez malowania bo rys nie ma
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Witam . Mam w samochodzie pół skóry ale głównie chodzi mi o zadbanie kierownicy , czy zestaw gliptone nadaje się do kierownicy też ? Coś takiego http://allegro.pl/gliptone-zestaw-do-tap-ciemnej-gt11-gt15-mokotow-i5313696167.html?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Witam. Stoję przed wymianą wycieraczek , rok produkcji mojej audi to połowa 2003 i mam takie mocowania jak na foto poniżej , może mi ktoś polecić jakiś zestaw z allegro ? Bo ja już zgłupiałem patrząc na te wszystkie zestawy Takie będą pasować ? http://allegro.pl/wycieraczki-bosch-audi-a4-b6-b7-a6-c5-seat-exeo-i5267695692.html
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Dziś się skusiłem na pomalowanie plastidipem podoba mi się bardzo
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Faktycznie podziałało u pasażerów z przodu i za kierowcą . W drzwiach od kierowcy niestety nie , ale tam pada elektyka i z tym odwiedzę mechanika bo sam nie ogarnę ale nie ma wgl świateł u pasażera z tyłu z prawej, Jest to jakoś połączone z przednimi od kierowcy czy mam dodatkowe drzwi do sprawdzenia ?
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Witam. A ja mam "mały" problem po wymianie żarówek na ledowe , przestało mi w większości palić podświetlenie . Z oświetlenia nóg pali tylko u kierowcy, u pasażerów już nie , a w drzwiach tylko u pasażera od kierowcy, z tyłu tez nie palą :/ Co mogłem zrobić nie tak ? Zanim wymieniłem wszystkie świeciły bezproblemowo. Na Fisie nie ma żadnych błędów, bezpieczniki też sprawdzałem , niestety nie mam póki co możliwości podpięcia pod komputer :/
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Witam . Czy ktoś montował ledy w światłach przeciwmgielnych ? Może polecicie jakiś zestaw z allegro ?