Treść opublikowana przez Kmicic37
-
Problem z odpaleniem auta.
Immo się zapala i gaśnie po zapłonie. Pompa wydaje taki specyficzny dźwięk piszczenia. Właśnie tak odpala moje auto i gaśnie. Jak włożyłem kluczyk drugą stroną to odpalił bez problemu. https://www.youtube.com/watch?v=eFBFEpA7L9U
-
Problem z odpaleniem auta.
Witam mam mały problem z moim autkiem mianowicie podczas odpalenia szybko gaśnie. Akumulator jest w porządku. Wewnątrz auta słyszę taki dźwięk jakby siorbanie czy jakoś tak. Autko odpale chwilę nwm czy sekundę zapali i gaśnie. Tak jakby nie otrzymywał paliwa. Nie jest na gaz. Proszę o pomoc. Niestety nie mam kabla, żeby podłączyć auto do kompa.
-
Problem z wężem od klimy
A np chłodnica z wężami z 1.8 T będzie pasowała do 1.6??
-
Problem z wężem od klimy
A jest jakaś różnica między wężem od 1.6 do 1.8, 1.8T lub 1.9?? A lepiej jest kupić nowy czy używany w dobrym stanie?? A ma ktoś schemat jak to wygląda pod spodem??
-
Problem z wężem od klimy
Ja znalazłem takie coś ale nwm czy będzie pasować http://allegro.pl/audi-a4-b5-waz-rurka-przewod-klimatyzacji-i5290194256.html
-
Problem z wężem od klimy
Bo ja mam tylko urwany taki cięki wąż
-
Problem z wężem od klimy
WItam Mam mały problem mianowicie posiadam urwany wąż od klimy. Pojechałem do fachowca, a on powiedział mi,że sam to mogę zrobić bo jest zerwany wąż od sprężarki do chłodnicy. Moje pytanie brzmi jak to trzeba rozkręcić,aby się do tego dostać??
-
Jaki podłokietnik do A4 B5 96r
Ja posiadam taki tunel środkowy moje pytanie brzmi czy da radę w nim zamontować podłokietnik czy trzeba kupować cały nowy tunel z podłokietnikiem?? http://imgur.com/FO3VJdW
-
Listwa drzwi Audi A4 B5.
Właśnie tak zrobiłem
-
Listwa drzwi Audi A4 B5.
Witam Mam małe pytanie na jaki klej polecacie przykleić listwę do drzwi od Audi A4 b5?? Moja się odkleiła ponieważ była przyklejona na taśmę dwustronną.
-
Wyciek Oleju
A włożyłeś rękę i dotknąłeś czujnik bo okiem tego nie zobaczysz.
-
Odklejona podsufitka do Audi A4 B5.
Zobaczymy na razie spróbuje przykleić. Mówią, że można na taśmę dwustronną, ale ja nie wiem czy to długo potrzyma. A wie ktoś może jak zdjąć podsufitke??
-
Wyciek Oleju
Zobacz czy ci nie cieknie przez czujnik oleju. Znajduje się po lewej stronie od płynu chłodzącego.
-
Problem z biegiem wstecznym
A gdzie znajduje się korek od oleju do skrzyni biegów?? Pod spodem czy widać go gdzieś na wierzchu??
-
Problem z biegiem wstecznym
A gdzie dokładnie znajduje się ten synchronizator i w jakiej cenie on przeważnie jest??
-
Problem z biegiem wstecznym
Witam Mam problem w moim Audi mianowicie z wrzuceniem biegu wstecznego. Po wciśnięciu sprzęgła chcę wrzucić wsteczny, ale coś go zacina i nie chce wskoczyć. Nawet jak poruszam samym góra dół to również ma problem. Nie wiem od czego to zależy?? Proszę o pomoc.
-
Odklejona podsufitka do Audi A4 B5.
A ma może ktoś schemat jak zdjąć podsufitke??
-
Odklejona podsufitka do Audi A4 B5.
Jak mam się dostać do tego?? Zdjąć obudowe czy jak u mnie wisi cały materiał, ale nigdzie nie widać ubytku trzeba pod to prysnąć.
-
Odklejona podsufitka do Audi A4 B5.
Witam Mam mały problem z moją podsufitką mianowicie materiał się z niej odkleił. Wiem, że można przykleić ją na klej do tapicerki, ale nie wiem jak się za to zabrać. Co trzeba zdjąć, aby można było to przykleić. Proszę o pomoc.
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
Już problem rozwiązany jak narazie. Zwarcie mógł zrobić mi urwany kabel przy przedniej lampie do sterowania silniczkiem regulacyjnym i od kierunkowskazu była lekko uszkodzona izolacja. Teraz kiedy zaizolowałem oba to wszystko gra i buczy. Możliwe,że podczas gdy otwierałem auto pilotem to migału mi kierunkowskazy i pewnie kabel dotknął masy i zrobił zwarcie.
-
Silnik do Lampprzednich Audi A4 B5
Witam Ostatnio kupiłem lampy przednie BOSCH. W jednej nie działa silniczek. Moje pytanie brzmi czy silniczek z lamp Valeo będzie pasował do tych lamp. Lampy są przedliftowe.
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
Ja też zrobiłem taką pokrywę tylko,że z gumowego dywanika.
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
A gdzie on dokładnie się znajduje??
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
Nie ma nawet siły przekręcić kiedy stoi i pada deszcz. Rozrusznik jest nowy i szczotki tak samo. Więc odpada.
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
Dzisiaj podłączyłem go pod komputer miał kilka błędów związanych z dawną wymianą termostatu i akumulatora. Teraz zajmę się czyszczeniem bądż wymianą reszty.