Treść opublikowana przez Kmicic37
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
Założyłem wczoraj swój naładowany stary aku i dzisiaj po opadach normalnie odpalił a miałem przedtem też naładowany swój stary aku z samochodu disel.Uruchomił normalnie,ale to też do czasu. Wystarczy,że lżej popada to już nie odpali.
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
ja mam tego Power Bulla aku. Jak mówię jak popada deszcz lub śnieg to nie odpale. Ostatnio przydażyło mi się że odpaliłem na 2 aku podjechałem do znajomych zostawiłem go na 3 godziny i nie mógł zapalić mimo,że świeciło słońce i nie padało po południu.
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
Chce kręcić ale nie ma mocy. Jak powtórzę odpal zapal kilka razy kiedy nie mogę zapalic to już nic się nie pokazuje. Radio normalnie gra wszystko buczy. Jakby aku się rozładował ale tak nie jest Ale zapewne problem powróci. Proszę o pomoc.
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
Mierzyłem jest dobry. Może coś z komputerem bo już nie wiem. Aku jest naładowany. Zostawiłem swój stary aku na noc i miał 12.75V. Leżał w bagazniku.
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
Witam Posiadam Audi A4 B5 z 1995 roku 1.6 benzyna. Auto sprawowało się do czasu kiedy spadł deszcz i śnieg. Następnego dnia chciałem odpalić auto i nie mogłem. Myślałem,że coś musiało zrobić zwarcie po południu auto odpaliło bez problemu. Niestety problem się powtarza.Wystarczy,że postoi dłużej na dworze nie mogę go już odpalić.Wymieniłem już w nim rozrusznik i akumulator lecz nadal jest to samo. Kiedy podłącze drugi akumulator auto zapali i potem pali bez problemu. Nie wiem już co jest grane. Proszę o pomoc. Akumulator ładuje. Rozrusznik wymieniony.
-
silnik grzeje i brak ogrzewania 1.6
Sprawdź nagrzewnicę miałem podobnie woda gotowała a nie grzał.
-
Audi A4 B5 nie chce odpalić
Mierzyłem wyskakuje,że jest naładowany Wystarczy,że stoi na parkingu już nie mogę go zapalić lub popada deszcz i nie mogę go odpalić A ile powinien mieć akumulator AH?? A można to jakoś sprawdzić czy to wina komputera. Jak chcem go odpalić migają wszystkie kontrolki i skaczą wskazówki a nie chce odpalić tak jakby coś robiło zwarcie tylko nie wiem właśnie co. Czy imobilaiser może robić zwarcie i unieruchomić mi auto?? Dopiero jak podłącze drugi akumulator to on zaskoczy i zapali Jeżeli coś robi zwarcie to nie wiem co rozrusznik jest nowy aku też. Wystarczy moment jak popada on już nie moze zapalić. Założyłem nawet na aku gumową osłonę aby nic do niego nie ciekło. Pomocy!!
-
Czy pasują lampy po liftowe
To bardzo fajnie
-
Czy pasują lampy po liftowe
Witam Mam w swoim aucie lampy Valeo chciałbym zamienić je na liftowe. Czy jeżeli nie mam auta w lifcie to czy mogę zamontować lampy przednie po liftowe zamiast tych Valeo??
-
Zamiana fabrycznego radia
Jak chcesz wymienić radio na nieorginalne to musisz tylko przejściówke antenową dokupić ja mam JVC i polecam wszystko gra i buczy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Emil i jestem dumnym posiadaczem Audi A4 B5
-
Audi A4 B5 nie chce odpalić
Witam Posiadam Audi A4 B5 z 1995 roku 1.6 benzyna. Auto sprawowało się do czasu kiedy spadł deszcz i śnieg. Następnego dnia chciałem odpalić auto i nie mogłem. Myślałem,że coś musiało zrobić zwarcie po południu auto odpaliło bez problemu. Niestety problem się powtarza.Wystarczy,że postoi dłużej na dworze nie mogę go już odpalić.Wymieniłem już w nim rozrusznik i akumulator lecz nadal jest to samo. Kiedy podłącze drugi akumulator auto zapali i potem pali besz problemu. Nie wiem już co jest grane. Proszę o pomoc.